تور اروپای ارزان یکی از جذاب ترین پیشنهادات سفر برای هر گردشگری است.

تور اروپا ارزان

رفتن به کشورهای اروپایی و دیدن مناظر و سایر جاذبه های گردشگری در اروپا با قیمت ارزان یکی از آرزوهای هر مسافری هست. برای داشتن سفری به اروپا شما هزینه های متعددی همچون هزینه بلیط هواپیما به کشورهای اروپایی، هزینه ی اقامت در هتل، هزینه بازدید از موزه ها و مکان های گردشگری، هزینه خورد و خوراک دارید. این ها مواردی است که شما قطعا برای سفر باید بودجه آن ها را در نظر بگیرید. در ضمن خرید کردن را فراموش نکنید. این یک بخش مهم و لذت بخش سفر تان است که نه تنها یادگار های سفر محسوب می شوند بلکه وقتی به اروپا می روید و از برندهای مشهور دیدن می نمایید قادر نخواهید بود که از خرید کردن از فروشگاه های مختلف صرف نظر نمایید.

 

تور ارزان اروپا و تهیه بلیط هواپیمای ارزان

خرید بلیط با تخفیف مناسب و یا بلیط لحظه آخر در کاهش هزینه ی شما بسیار تاثیر گذار است. زیرا یکی از هزینه های مهم و بالای سفر شما تهیه بلیط برای تور اروپا است. از آن جا که هزینه ی حمل و نقل ریلی در اروپا بسیار مناسب است، اگر شما سفرتان را از نزدیک ترین کشور شروع نمایید می توانید بقیه مسیر را با استفاده از خدمات ریلی ادامه داده و ضمن بازدید از مناظر زیبای طبیعت قاره سبز (اروپا) از لحظه لحظه ی سفرتان لذت ببرید. اگر شما زمان خاصی برای سفر در نظر ندارید و از نظر اشتغال امکان این را دارید که هر زمانی به سفر بروید بهتر است در زمان هایی که تعداد مسافرین کمتر است مثلا بجز فصل تابستان  و یا تعطیلات عید اقدام به سفر کنید. چون در این صورت حتما می توانید از تخفیفات سفر هوایی به اروپا استفاده نمایید.

البته داشتن پاسپورت معتبر از نظر طول زمان سفر و همچنین تهیه ویزای شینگن برای جابجایی در بین کشورهای اروپایی را فراموش نکنید. استفاده از تورهای لحظه آخری یکی دیگر از گزینه هایی است که هزینه ها را به شکل چشمگیری کاهش می دهد. لازم است که به این منظور حتما پاسپورت و ویزای آماده داشته باشید؛ زیرا تور لحظه آخر کمترین زمان را تا شروع سفر دارید و در صورت نداشتن گذرنامه و ویزا دیگر قادر نیستید از این امتیاز عالی بهره برداری نمایید. در تور لجظه آخر ضمن پرداخت هزینه ی بسیار اندک بسته به مقدار تخفیفی که شرکت های گردشگری و برگزار کننده تورهای اروپا به شما ارائه می دهند، سفر ارزانی خواهید داشت. البته سفری با کیفیت بالا. چون در این مواقع شما از خدمات مسافرتی یکسان با سایرین اما با هزینه کمتر برخوردار خواهید شد.

 

کاهش هزینه خورد و خوراک در تور های اروپا

یکی از جاذبه های گردشگری در کشورهای اروپایی استفاده از غذاهای متنوع، لذید، هوس برانگیز و مطابق با سلیقه می باشد. برای کاهش هزینه غذایی خود ضمن اینکه بتوانید از تنوع غذایی اروپا استفاده نمایید و همچنین در بودجه خود صرفه جویی کنید می توانید بطور مثال برای صرف صبحانه از سوپر مارکت ها و فروشگاه ها صبحانه خود را تهیه نمایید و یا برای وعده ای دیگر از ترکیب رستوران ها و غذاهای خیابانی و رستوران های سطح بالاتر و فست فود ها استفاده نمایید.

 

تور اروپا ارزان و اقامت در اروپا

برای داشتن تور اروپا ارزان پرداخت هزینه اقامت در اروپا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اقامت در هر سفری نیازمند هزینه می باشد. استفاده از هتل برای اقامت گزینه بسیار مناسبی بنظر می رسد. هتل ها بعلت داشتن امنیت، مقررات مدون، نظافت، آرامش، تجهیزات و امکانات استراحت و بهداشتی و سایر موارد ممکن است بهترین راه برای اقامت و آسایش باشند. اما استفاده از هتل تنها راه نیست. گزینه های دیگری نیز وجود دارند؛ بطور مثال می توانید ازمهمان خانه و یا هتل بوتیک ها و یا Airbnb استفاده نمایید.

 Airbnbبه خانه هایی گفته می شود که مردم در آنها زندگی می کنند اما در فصول گردشگری خانه های خود را در اختیار مسافرین قرار داده و هزینه ای دریافت می کنند. این گزینه زمانی که شما چند نفری به سفر می روید، گزینه بسیار مناسبی است و کاملا صرفه جویانه محسوب می شود. به این ترتیب شما کمترین هزینه اقامت در اروپا را خواهید پرداخت. اگر دوست دارید که کوله پشتی گردی داشته باشید مهمانخانه ها گزینه خوبی محسوب می شوند و بسیار ارزان تر از هتل های رده بالاتر و   Airbnb برای تان هزینه می شود. 

اطلاعات مربوط به Airbnb ها را می توانید از طریق اینترنت بدست آورید. مردم اظلاعات مربوط به منازل شان را که می خواهند به این طریق بصورت دربست در اختیار توریست ها قرار دهند، را در سایت های معتبر قرار می دهند. این منازل کوتاه مدت در اختیار مسافرین گذاشته می شوند و چون تمامی وسایل زندگی موجود است می توانید با آشپزی کردن و تهیه غذای خانگی باز هم در کاهش مخارج خود قدم دیگری بردارید. حسن دیگر این گزینه ها می تواند این باشد که این منازل در جای مناسبی در شهر باشند و دسترسی به مراکز خرید و یا دیدنی های شهر را آسان کنند.

 

بازدید و خرید ارزان از دیدنی های  اروپا

وجود فستیوال های متعدد در اروپا از جاذبه های گردشگری تور های اروپا است. در هر زمینه ای که بتوانید تصور کنید در اروپا فستیوال وجود دارد و هر زمانی که به اروپا سفر کنید با یکی از این فستیوال ها روبرو خواهید شد. در شهر های مختلف تحقیق کنید تا ببینید بلیط های تخفیف از دیدنی های شهر وجود دارند. با استفاده از بلیط های تخفیف دار شما می توانید از چند مکان با تخفیف دیدن نمایید. لازم نیست که از تمامی مراکز دیدنی شهر بازدید بعمل آورید بلکه با استفاده از بلیط های تخفیف دار از چند موزه یا محل دیدن نمایید.

به این ترتیب هزینه ای که پرداخت می کنید بسیار کمتر از هزینه ای است که برای دیدن هر محل بطور جداگانه باید پرداخت می کردید. درضمن اغلب شهرهای اروپایی بافت تاریخی و دیدنی خود را حفظ کرده اند و شما می توانید حتی صرفا با قدم زدن در خیابان های شهر دیدن این مناظر را تجربه کرده و از آن ها لذت ببرید. وجود حراجی های مختلف گزینه خوبی برای داشتن یک خرید عالی محسوب می شوند. اغلب برند ها و فروشگاه های بزرگ در زمان های مختلفی حراج با تخفیف مناسب در اختیار مشتریان خود می دهند و وسوسه خرید را بوجود می آورند.  

 

برای مشاوره قبل از خرید تور اروپا تماس بگیرید