درباره کشور اسپانیا

تور اسپانیا به شما این امکان را می دهد تا از جاذبه های فراوانی دیدن کنید. اسپانیا کشوری بزرگ است که دارای کوهستان های مرتفع، جزایر زیبا و شهرهای پر از گل است.

شهر مادرید که پایتخت اسپانیا است بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر این کشور به حساب می آید. زبان رسمی این کشور اسپانیولی است.

طبق قانون کشور اسپانیا هر کس با هر زبانی می تواند در این کشور صحبت کند اما تمام مردم اسپانیا باید بر اساس قانون زبان رسمی این کشور را بیاموزند.

اسپانیا که در جنوب غربی قاره اروپا و شبه جزیره ایبری واقع شده است کشوری کوهستانی است و دارای فلات ها و رشته کوه های بلند نیز می باشد.

آب و هوای کشور اسپانیا معتدل است و از سه اقلیم جداگانه تشکیل میشود. این اقلیم ها شامل آب و هوای مدیترانه ای، نیمه خشک و اقیانوسی هستند.

اسپانیا کشوری است که در تاریخ بسیار اهمیت داشته. مدتی در دست ناپلئون بوده است و پس از آن چند سالی حکومت آن در دست مسلمانان بود.

حدود 97 در صد مردم این کشور دین مسیحیت دارند و پس از ایتالیا کشور اسپانیا بیشترین جمعیت مسیحی را در خود جای داده است.

اگر قصد شرکت در تور اسپانیا دارید کافی است تا با ما تماس بگیرید. شما با کمترین هزینه میتوانید رد این کشور زیبا به گردش بپردازید.

تور اسپانیاتور اسپانیا

 

 جاذبه های گردشگری اسپانیا

مادرید از زیباترین شهرهای اسپانیا است که دارای جاذبه های فراوانی است. از جمله جاذبه های این کشور می توان به کاخ پالاسیو رئال اشاره کرد.

کاخ پالاسیو رئال از کاخ ورسای الهام گرفته شده است و بسیار زیبا است. این کاخ که بزرگتر از کاخ ورسای است بیش از 2000 اتاق است.

میدان آتوچا بزرگترین ایستگاه راه آهن اسپانیا است که ساختمان قدیمی آن در حال حاضر تبدیل به یک باغ گرمسیری شده است.

بارسلونا جاذبه های زیادی دارد که شما می توانید از تماشای آن  لذت ببرید. گشتن در بارسلونا را از خیابان لامبلارا شروع کنید.

این خیابان پر از ساختمان های زیبا و دیدنی در کنار درختانی سرسبز است و شما از نفس کشیدن و قدم زدن در آن لذت خواهید برد.

ورزشگاه نیوکمپ که ورزشگاه رسمی تیم بارسلونا است در روزهایی که بازی در آن نباشد، به موزه و محل بازدید گردشگران تبدیل می شود.

از جمله جاذبه های این شهر که سالانه تعداد زیادی از گردشگران را به این شهر می کشاند، آب نمای زیبای Montjuic است.

جزایر قناری از هفت جزیره تشکیل شده است که باعث جذب بسیاری از گردشگران به این منطقه شده است. این جزایر آب و هوای مدیترانه ای دارد و شما از اقامت در آن جا لذت می برید.

از جمله جاذبه های جزایر قناری می توان به ساحل لاس کانتراس ، پارک لورو و دهکده ی ماسکا اشاره کرد.

 

 

تور اروپا

با این تور شما می توانید در سراسر اروپا به گردش بپردازید. در تورهای اروپایی شما می توانید برخی از کشورهای اروپا را ببنید و با کمترین هزینه بهترین سفر عمر خود را بسازید.

 

 

چگونه در تور اسپانیا شرکت کنیم؟

برای شرکت در تور اسپانیا ابتدا باید ویزای شینگن اسپانیا را اخذ کنید. پس از اخذ ویزای شینگن کافی است تا با ما تماس بگیرید.

هر آنچه شما در این راه نیاز داشته باشید را ما در اختیارتان قرار خواهیم داد.

 

 

چگونه ویزای شینگن اسپانیا اخذ کنیم؟

برای اخذ ویزای شینگن اسپانیا ابتدا باید وقت سفارت اسپانیا را دریافت کنیم و پس از آن در تاریخ تعیین شده باید مدارک خود را به سفارت این کشور تحویل دهید.

هزینه سفارت را نیز باید همراه با مدارک خود به سفارت تحویل دهید تا بررسی مدارک شما آغاز شود. سفارت پس از دریافت مدارک شروع به بررسی درخواست شما می کند.

سفارت پس از دو تا چهار هفته پاسخ درخواست ویزای شما را خواهد داد. اگر مدارک شما کامل باشد می توانید ویزای این کشور را اخذ کنید.

در نظر داشته باشید که با توجه به زمان و فصل باید درخواست ویزای خود را ارئه دهید. در ایام نوروز و یا فصل تابستان تعداد درخواست ها زیاد است.

با توجه به زیاد شدن درخواست ها در ایام گفته شده مراحل بررسی درخواست شما نیز طول میکشد پس بهتر است در این ایام زودتر اقدام کنید.

پاسخ سفارت به درخواست ویزای شینگن اسپانیا ممکن است مثبت یا منفی باشد. اگر پاسخ سفارت مثبت باشد باید گذرنامه خود را برای درج ویزا در آن به سفارت تحویل دهید.

اگر پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد، پس از دو تا چهار ماه با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره میتوانید برای اخذ ویزای شینگن اسپانیا اقدام کنید.

 

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن اسپانیا چیست؟

  1. فرم سفارت

این فرم باید به طور کامل به زبان انگلیسی تکمیل شود.

  1. شناسنامه

باید بیانگر هویت ملی شما باشد و دارای عکس باشد. ارائه کپی از تمامی صفحات الزامی است.

  1. گذرنامه

باید دارای  حداقل شش ماه اعتبار از زمان صادر شدن ویزای باشد. دو صفحه خالی برای درج مهر سفارت باید داشته باشد.

  1. عکس

دو قطعه عکس شش در چهار که زمینه سفید داشته باشد و هشتاد درصد چهره متقاضی در آن پیدا باشد.

  1. نامه اشتغال به کار

این نامه باید نشان دهد که شما مشغول به کار هستید و با مهر وسربرگ رسمی اداره خود باشد.

  1. تمکن مالی

نامه ای که نشان دهد شما تمکن مالی دارید و باید با مهر و سربرگ رسمی بانک باشد.

  1. گردش حساب

گردش سه ماه اخبر حساب خود را با مهر و سربرگ رسمی بانک تحویل دهید.

  1. سابقه بیمه

سابقه بیمه تامین اجتماعی سه ماه اخیر را دریافت کنید.

  1. سند ملکی

سندی که نشان دهد شما دارای یک خانه زمین و ... می باشید.

  1. دعوتنامه

باید از طرف شخصی که دارای اقامت دائم اسپانیا است و یا شهروند این کشور می باشد، با امضای فرستنده و تاریخ به سفارت ارائه شود.

 

 

 برای گرفتن وقت سفارت ، تور فرانسه و تور اروپا با شماره 02166909670 تماس بگیرید .