درباره بارسلونا

تور بارسلونا به شما امکان گشت و گذار در بارسلونا را می دهد. شهر بارسلون پایتخت و پر جمعیت ترین شهر کشور اسپانیا است.

این شهر تقریبا جمعیت زیادی دارد و از لحاظ امور سیاسی، بازرگانی، هنر، اجتماعی، گردشگری، رسانه و ... اهمیت زیادی در کشور اسپانیا دارد.

شهر بارسلون ششمین شهر پر جمعیت اتحادیه اروپا و همچنین بزرگترین کلان شهر اروپا است که در کنار مدیترانه نیز قرار گرفته است.

واحد رسمی پول در این کشور یورو می باشد و زبان رسمی این کشور اسپانیایی و کاتالان است. بارسلون مقر اصلی اتحادیه کشور های حوزه مدیترانه میباشد.

بارسلون دارای بناهای تاریخی و خوش ساز بسیاری است که نمای بسیار زیبا و جذابی به این شهر خوش آب و هوا داده است.

آب و هوای شهر بارسلون بسیار معتدل است و همین امر باعث می شود که در هر فصل سال جمعیت زیادی به این شهر وارد شوند و از جاذبه های دیدنی آن لذت ببرند.

این شهر در شمال شرقی شبه جزیره ایبری و در کنار دریای مدیترانه بر روی یک فلات واقع شده است. کشور اسپانیا دارای تاریخچه ای غنی و قوی میباشد.

از گذشته های دور این کشور توسط افراد و گروه های مختلفی اشغال شده اتس تا در آخر پادشاهی اسپانیا شکل گرفته و به این کشور شکلی خاص داده است.

مدت های طولانی این کشور توسط مسلمانان اشغال شده بود. تاریخ و هنر این کشور تحت تاثیر هنر و سازه های مسلمانان نیز قرار گرفته بود.

از دیگر شهرهای مهم و توریستی کشور اسپانیا می توان به مادرید، والنسیا ، سبیا ، ساراگوسا ، مالاگا و ... اشاره کرد و از جاذبه های دیدنی آن ها لذت برد.

برای شرکت در تور بارسلون و لذت بردن از جاذبه های دیدنی این شهر زیبا و گشت و گذار در آن می توانید با ما تماس بگیرید.

تور بارسلونا

 تور بارسلونا

 

 

تور اروپا

شما با شرکت در تور اروپا می توانید از جاذبه های بی نظیر کشورهای اروپایی استفاده کنید. تور اروپا امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد.

هر چه امکانات تور اروپا بیشتر باشد هزینه ای که برای شرکت در آن باید بپردازید نیز بیشتر خواهد بود. تور اروپا کشورهای مختلفی را هدف قرار می دهد.

شما بدون دردسر رزرو هتل در کشورهای مختلف و همچنین حمل و نقل و ... می توانید در این تور شرکت کنید و طراحی سفر خود را به ما بسپارید.

هر چه امکانات هتل و هواپیمایی که برای شما رزرو می شود بیشتر باشد، قیمت تور نیز بیشتر خواهد شد. برای شرکت در تور اروپا، اخذ ویزای شینگن و وقت سفارت با ما در تماس باشید.

 

 

جاذبه های دیدنی بارسلونا

 1. خیابان لارامبلا

معروف ترین و شلوغ ترین خیابان شهر بارسلون این خیابان است که دارای سالن های تئاتر، مراکز فرهنگی و ... است.

 1. کلیسای ساگردا فامیلیا

بازدید نکردن از این کلیسا مانند رفتن به پاریس و ندیدن برج ایفل است. پس در سفر به این شهر پر جاذبه بازدید از این کلیسا را فراموش نکنید.

 1. پارک گوئل

این پارک به دست مشهورترین معمار اسپانیا یعنی گائودی ساخته شده است که دارای سازه بی نظیر و تزیینات فراوان و مجسمه های با شکوه است.

 1. کاسا میلا
 2. ورزشگاه و موزه کمپ نوئو

نام معروف این ورزشگاه همان نیو کمپ است. این ورزشگاه مختص باشگاه بارسلونا است که پس از مادرید از معروف ترین تیم های فوتبال اسپانیا می باشد. نیو کمپ سیزدهمین ورزشگاه بزرگ جهان است

 1. باری گوتیک

اگر قصد قدم زدن در میان تاریخ را دارید به این محله زیبا مراجعه کنید. ساختمان های تاریخی و کهن و بناهای با شکوه آن شما را مجذوب خواهد کرد. این محله درست در مرکز شهر واقع شده است.

 1. ساحل بارسلونتا

شما در این ساحل میتوانید آفتاب بگیرید و یا در رستوران های بی نظیر آن مشغول به صرف غذاهای دریایی فوق العاده آن شوید.

 1. پارک مون جوییک

از موزه های هنری و گالری های بی نظیر این پارک بنویسم و یا از مناظر بی نظیری که از چشم انداز شهر در پیش روی شما قرار می دهد؟! بازدید از این پارک را از دست ندهید.

 1. کاسا باتلو

این بنای بی نظیر که دارای معماری اعجاب انگیز می باشد کار دست آنتونی گائودی میباشد که از معماران زبردست و هنرمند اسپانیا است.

 1. موزه هنر ملی کاتالونیا

بزرگترین موزه هنرهای زیبای کاتالونیا و از مشهورترین جاذبه های دیدنی کشور اسپانیا است. یکی از بزرگترین و قدیمیترین موزه های بارسلون است که دارای پنج بخش است.

 

 

ویژگی های تور بارسلونا چیست؟

با شرکت در تور بارسلون شما می توانید با استفاده از امکانات ویژه ای که ما برای شما در نظر می گیریم در این شهر زیبا به گشت و گذار بپردازید.

امکانات تور بارسلون هر چه بیشتر باشد قیمت تور نیز افزایش پیدا خواهد کرد. امکانات تور بارسلونا به شرح زیر است:

 • رزرو هتل
 • رزرو بلیط هواپیما
 • لیدر فارسی زبان
 • ترانسفر فرودگاهی
 • اخذ ویزای شینگن اسپانیا

 

 

چگونه در تور بارسلونا شرکت کنیم؟

برای شرکت در تور بارسلونا ابتدا باید ویزای شینگن اسپانیا را اخذ کنید تا بتوانید در این تورها شرکت کنید. ما در کمترین زمان ممکن شما را یاری خواهیم کرد.

برای اخذ ویزای شینگن اسپانیا و وقت سفارت اسپانیا تنها کافی است تا با مشاورین مجرب و متخصص ما تماس بگیرید تا سفر خود را آغاز کنید.

برای اخذ ویزای شینگن اسپانیا ابتدا باید وقت سفارت اسپانیا را داشته باشید تا بتوانید ویزای شینگن این کشور را دریافت کنید.

مشاورین ما در کمترین زمان ممکن وقت سفارت اسپانیا را اخذ می کنند و شما باید با کلیه مدارک خود در تاریخ تعیین شده به سفارت مراجعه کنید.

پس از مراجعه به سفارت و ارائه مدارک دو تا چهار هفته پس از آن پاسخ سفارت به شما ابلاغ خواهد شد. برای اطلاع از سایر شرایط می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

 

برای گرفتن وقت سفارت ، تور کوش آداسی و تور بدروم با شماره 02166909670 تماس بگیرید .