تور باکو چه امکاناتی دارد؟

برای شرکت در تور باکو کافی است تا با مشاورین مجرب شرکت ماکان سیر آسمان تماس بگیرید. مشاورین ما شمارا به بهترین شکل ممکن راهنمایی خواهند کرد.

با اخذ ویزای باکو می‌توانید سفر خود را به این کشور زیبا آغاز کنید. حداقل زمانی که برای اخذ ویزای باکو نیاز است چهارتا هفت روز می باشد.

با شرکت در تور باکو از امکانات همه جانبه تورهای گردشگری ماکان سیر آسمان می توانید بهره ببرید. این امکانات در ادامه شرح داده شده است.

همان طور که می دانید هر چه امکانات تور بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند. این امکانات به طور مستقیم با امکانات هتل در ارتباط می باشد.

برای شرکت در تور باکو، اخذ ویزای باکو و سایر کشورها با ما تماس بگیرید.

 • اخذ ویزای باکو

همکاران ما در کمترین زمان ممکن ویزای توریستی باکو را برای شما اخذ خواهند کرد. پس از اخذ ویزای باکو می توانید در تور باکو شرکت کنید.

 • رزرو هتل

هتلی برای تور باکو انتخاب می شود که مسافران بتوانند از امکاناتی همه جانبه بهره ببرند. همان طور که  می دانید یکی از عوامل موثر در قیمت تور هتل می باشد.

 • رزرو بلیط هواپیما

بلیط هواپیمای رفت و برگشت برای شما رزرو خواهد شد. شما بدون هیچ دردسر و استرس تنها می توانید به خوشگذرانی بپردازید.

 • ترانسفر فرودگاهی

از فرودگاه تا هتل و بالعکس شما را همراهی خواهیم کرد تا هم از اطلاعات تور لیدر استفاده کنید و هم از مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

 • گردش در شهر

در صورت به حد نصاب رسیدن افراد تور،  یک تور لیدر فارسی زبان شما را همراهی خواهد کرد. شما می توانید با جاذبه های دیدنی این شهر آشنا شوید.

 • بیمه نامه مسافرتی

این بیمه نامه باید معتبر باشد و تا سقف مشخصی از هرینه های احتمالی شما مانند تصادف، فوت، بیماری و ... را بپردازد.

تور باکو

تور باکو 

 

تور اروپا

با شرکت در تور اروپا می توانید از امکانات این تور بهره مند شوید. برای شرکت در تور اروپا می توانید با مشاورین مجرب و متخصص ما تماس بگیرید.

برای شرکت در تور اروپا لازم است تا ویزای شینگن یکی از کشورهای مقصد را اخذ کنید. ما شما را به بهترین شکل راهنمایی خواهیم کرد تا از شرایط تور اروپا اطلاعات لازم را کسب کنید.

یکی از امکانات تور اروپای ما پکیج ویزا می باشد که شامل اخذ وقت سفارت یکی از کشورهای مقصد، واچر هتل، رزرو بلیط هواپیما، ترجمه مدارک و ... است.

شما با شرکت در تور اروپا هم زمان می توانید از چند کشور توریستی دیدن کنید. بدون این که فکر رزرو هتل و یا رفت و آمد خود را داشته باشید همه را به ما بسپارید.

خاطره انگیزترین سفر زندگی خود را با ما طراحی کنید و صفر تا صد اخذ ویزای شینگن و وقت سفارت را به ما بسپارید.

 

 

باکو کجاست؟

پایتخت کشور جمهوری آذربایجان شهر باکو می باشد. بزرگ‌ترین شهر و بندر جمهوری آذربایجان شهر باکو می باشد که دارای جاذبه های بی نظیری است.

این کشور سواحلی به غرب دریای خزر دارد. به دلیل نزدیکی باکو به ایران، هر سال بسیاری از ایرانیان برای گردش، تفریح و خرید به آن سفر می کنند.

یکی از مناطق نفت خیز دنیا شهر باکو است که از همین راه نیز اقتصاد جمهوری آذربایجان رو به توسعه می رود. باکو پر جمعیت ترین شهر این کشور است.

واحد پول این کشور منات است و زبان رسمی آن ترکی آذربایجانی می باشد. همسایه های این کشور، ایران، ارمنستان، ترکیه، گرجستان و روسیه می باشند.

جمهوری آذربایجان با کشورهای قزاقستان و ترکمنستان نیز مرز آبی دارد. این سرزمین تا حدود دویست سال پیش در خاک ایران بود و اکنون کشوری مستقل است.

 

 

جاذبه های گردشگری باکو چیست؟

 1. ایچری شهر

بافت قدیمی شهر باکو را ایچری شهر می گویند. تمام گردشگران علاقه‌مند بازدید از این منطقه شهر هستند که می توان از جاذبه های آن به حمام، مسجد و کاروان سراهای متعدد اشاره کرد.

 1. قلعه دختر

نمای ساده و هزار ساله این بنا شما را مجذوب خواهد کرد. از بالای این برج شما نمایی از شهر را خواهید دید که بی نظیر است.

 1. قطار کابلی باکو

این قطار اولین و تنها قطار کابلی این کشو است که از بالای آن مناظر خارق العاده ای را می توان دید. طول این قطار کابلی حدود 460 متر است.

 1. دروازه مراد

 این دروازه شاید به اندازه دیگر جاذبه های این شهر شما را جذب نکند اما شما را با دوره ای متفاوت از تاریخ این کشور آشنا می کند.

 1. برج های شعله

کشور آذربایجان با آتش گره خورده است و این سه برج بزرگ به شکل شعله هایی از آتش ساخته شده اند. با تاریک شدن هوا این ساختمان ها نمایی زیبا به شهر می بخشند.

 چشم باکو

یک چرخ و فلک بسیار بزرگ با ارتفاع 60 متر است که در بلوار باکو واقع شده است. یک دور کامل بر روی این چرخ و فلک حدود سی دقیقه طول خواهد کشید.

 1. کاخ شروان پادشاهان

این کاخ که در یونسکو به ثبت رسیده است متعلق به قرن پانزدهم می باشد. این مجموعه شامل کاخ اصلی، مسجد، سردابه ، مقبره و ... می شود.

 1. بلوار باکو

این بلوار که در کناره دریای خزر واقع شده است پر از جاذبه های گردشگری می باشد. از چرخ و فلک گرفته تا کافه رستوران های مجلل که شما را به وجد می آورند.

 1. موزه ادبیات نظامی گنجوی

یک ساختمان بسیار مجلل برای حفظ آثار این شاعر بزرگ ساخته شده است. این شاعر در میان کشورهای شرقی بسیار محبوب و مشهور می باشد.

 1. مرکز فرهنگی حیدر علیف

در این ساختمان زیبا تندیس هایی از خرگوش و حلزون می بینید که با رنگ های مختلف ساخته شده اند. این ساختمان منحنی شکل محل مناسبی برای عکاسی است.

 

 

چگونه در تور باکو شرکت کنیم؟

با تور باکو می توانید ضمن بهره مندی از امکانات این تورها در کمال آرامش به تفریح و خوش گذرانی بپردازید. باکو مقصد بسیاری از گردشگران ایرانی است.

برای شرکت در تورهای باکو به خصوص در فصل تابستان و ایام تعطیلی کمی عجله کنید. این تورها به سرعت پر می شوند و جای شما توسط شخصی دیگر اشغال خواهد شد.

بری اخذ ویزای باکو و همچنین شرکت در تور گردشگری باکو با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید.