درباره بدروم

تور بدروم به شما این امکان را میدهد تا به این شهر تاریخی سفر کنید. بدروم شهری در استان موغله ترکیه است که سواحلی زیبا دارد.

واحد پول این کشور به تبعیت از کشور ترکیه لیر است. پایتخت کشور ترکیه آنکارا است اما جاذبه های گردشگری آن در تمامی شهرها پخش شده است.

بدروم شهر ساحلی فیروزه ای ترکیه است ، شهری سرزنده و شاد که گردشگران متعددی را به سوی خود می کشاند. این شهر ‏جاذبه های متعددی دارد.

از قایق هایی که در آب‌های دریای مدیترانه منتظرند تا شما را به گردش ببرند ، جاذبه های تاریخی و ‏باستانی شهر ، مرکز شهری که مناظر زیبا و فتوژنیک دارند و خانه هایی که سراسر سفید هستند.

در گذشته و در اواخر دوره ‏عثمانی ، بدروم یک شهر کوچک ساده مخصوص ماهیگیری بود اما در اواخر مهر و موم‌های 1940 این وضعیت تغییر کرد و کم کم ‏گردشگران وارد شهر شدند.

امروزه در فصل تابستان ، بدروم شهر محبوب گردشگرانی می شود که بیشتر برای لذت بردن از ‏سواحل زیبا و آفتابی آن به این منطقه می آیند.

برای شرکت در تور بدروم و سفر به این شهر زیبا می‌توانید در تورهای ترکیه شرکت کنید تا از جاذبه های بی نظیر آن لذت ببرید.

تور بدروم

 تور بدروم

 

تور اروپا

شما با شرکت در تور اروپا می‌توانید از جاذبه های بی نظیر کشورهای این قاره استفاده کنید و لذت ببرید. تور اروپا در فصل های مختلف قیمتی متفاوت دارد.

تور اروپا در فصل زمستان شامل سفر به کشورهای گرمسیر و در فصل تابستان سفر به کشورهای سردسیر می شود. در ایام تعطیل شما باید برای شرکت در تور اروپا زودتر اقدام کنید.

تورهای اروپا امکاناتی دارد که با توجه به آن ها قیمتش متفاوت می شود. هرچه این امکانات بیشتر باشد خب هزینه این تورها نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

برای شرکت در تور اروپا می توانید با مشاورین مجرب و متخصص ما تماس حاصل کنید تا در کمترین زمان ممکن این تورها برای شما اخذ شود.

 

 

جاذبه های شهر بدروم

  1. قلعه سنت پیتر

این قلعه که با نام قلعه بدروم شناخته می شود در سال های 1402 تا 1437 ساخته شده است. درون این قلعه یک مسجد بسیار زیبا ساخته شده است.

 آرامگاه هالیکارناسوس

از جمله عجایب هفتگانه باقی مانده در جهان این آرامگاه است که توسط معماران یونانی ساخته شده است. با این که این آرامگاه بارها توسط زلزله آسیب دیده است اما همچنان پابرجاست.

  1. موزه آثار باستانی زیر آب بدروم

این موزه در قلعه سنت پیتر واقع شده است که در اتاقی شیشه ای یک کشتی غرق شده زیر آب را به نمایش می گذارد. این کشتی در سال 1025 میلادی غرق شده است.

  1. سالن تئاتر بدروم

این سالن ظرفیتی بالغ بر 13000 نفر دارد، این سالن با استاندارد های رومی ساخته شده است. در فصل تابستان رویدادها و کنسرت های مهمی برگزار می شود.

  1. دروازه میندوس

این دروازه یکی از قدرتمندترین و محکم ترین دروازه های این شهر است که از زمان پادشاهی ماسول پا بر جا است.

  1. شهر قدیمی بدروم

این شهر که در پشت قلعه سنت پیتر قرار دارد، منطقه ای بسیار زیبا است که دارای کوچه های پر گل و بی نظیری میباشد.

 

 

امکانات تور بدروم چیست؟

شما با شرکت در این تور می توانید از جاذبه های بی نظیر این شهر دیدن کنید و به خرید و گشت و گذار در این شهر بپردازید.

این تور امکانات متفاوتی دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها از این سفر بی نظیر غرق در لذت شوید. با توجه به امکانات و ستاره هتل قیمت تورها نیز تغییر میکند.

تور بدروم امکاناتی دارد که ما در اختیار مسافران قرار خواهیم داد تا از این امکانات لذت ببرند.

  • هتل

با توجه به ستاره و امکانات هتل قیمت تور نیز متفاوت می شود. هر چه امکانات و ستاره های هتل بیشتر باشد قیمت تور نیز بیشتر خواهد بود.

  • بلیط هواپیما

بلیط رفت و برگشت هواپیمای شما را رزرو می کنیم.  شما می توانید تنها کلاس آن را انتخاب کنید و یا از صندلی های تور استفاده کنید.

همان طور که میدانید هواپیما کلاس های مختلفی مثل فرست کلاس، تجاری و اکونومی دارد که توسط مسافران اشغال میشود.

اکثر صندلی های تور در کلاس اکونومی می باشد که توسط آژانس های هواپیمایی رزرو می شوند و برخی از آن ها هم توسط مسافران رزرو می شود.

با توجه به نوع کلاس هواپیما قیمت بلیط می تواند متفاوت باشد البته فصل سفر نیز در این افزایش قیمت بی تاثیر نیست.

در ایام تعطیل، تابستان و ... قیمت تورها تحت تاثیر همین نکات تغییر پیدا می کند.

  • گشت شهری

جلوی درب هتل ماشین هایی قرار می گیرند که شما را به شهر برده و در آن می‌توانید به گردش بپردازید.

  • ترانسفر فرودگاهی

از درب فرودگاه تا هتل و بالعکس شما را همراهی خواهیم کرد تا به راحتی به فرودگاه وارد یا از آن خارج شوید.

  • لیدر فارسی زبان

شخصی که به زبان فارسی تسلط دارد و شما را میتواند در این امر یاری کند تا در شهر دچار مشکلی نشوید.

 

 

تور ترکیه

شما با شرکت در تور ترکیه می توانید از گشت و گذار در شهرهای این کشور لذت ببرید. این تورها معمولا در دویا سه شهر ترکیه برنامه ریزی می شود.

یعنی با استفاده از این تورها شما می‌توانید طی یک هفته تا ده روز از سه شهر ترکیه بازدید کنید و از جاذبه های آن لذت ببرید.

برای سفر به ترکیه شما به ویزا نیاز یندارید و هنگام ورود به فرودگاه ویزای شما صادر می شود و ما نیز در این امر شما را یاری خواهیم کرد.

همان طور که گفته شد قیمت تورها با توجه به فصل و امکانات آن متفاوت می شود و شما می‌توانید در این تورها شرکت کنید.

برای شرکت در تور ترکیه و بدروم کافی است تا با ما تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن سفر خود را آغاز کنید.

 

 

    برای گرفتن وقت سفارت ، تور بالی و تور وان با شماره 02166909670 تماس بگیرید .