درباره روسیه:

تور روسیه به شما این امکان را میدهد تا به روسیه سفر کنید و از گردش در این کشور لذت ببرید. روسیه در شمالی ترین بخش اوراسیا قرار دارد. اوراسیا از ترکیب دو قاره آسیا و اروپا تشکیل شده است.

کشور روسیه پهناورترین کشور جهان است که با اقیانوس آرام، دریای شمالی، دریای خزر، دریای سیاه و دریای بالتیک مرز آبی دارد.

آب و هوای روسیه همان طور که می دانید سرد و کم بارش است. به دلیل آب و هوای نامساعد جمعیت روسیه بسیار کم است و سرزمین سیبری خالی از سکنه است.

پایتخت روسیه شهر مسکو است که بزرگترین شهر قاره اروپا نیز محسوب می شود. روسیه نهمین کشور پر جمعیت دنیا است که حدود 81 درصد از مردم آن روس هستند.

زبان رسمی این کشور روسی است و واحد پولی آن روبل است. روسیه هشتمین اقتصاد بزرگ جهان است که یکی از قدرت های جهانی نیز به حساب می آید.

روسیه تاریخی قوی دارد و دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است. این کشور از چندین فرهنگ مختلف تشکیل شده است و بیش از 160 فرهنگ مختلف را شامل می شود.

این کشور دارای فرهنگی پر بار است و از بزرگترین و معروفترین نویسندگان آن می توان به تولستوی و داستایوفسکی اشاره کرد.

همسایگان روسیه کشورهای کره شمالی، مغولستان، قزاقستان، چین و ... می باشند که دارای مرز زمینی مستقیم با کشور روسیه هستند.

از شهرهای مهم روسیه می توان به مسکو، سن پترزبورگ، نووسیبیرسک، یکاترینبورگ و ... می باشد که به صنعت گردشگری این کشور نیز کمک می کنند.

مسافران میتوانند با قطار، اتومبیل، هواپیما، اتوبوس ، قایق و ... به این کشور وارد شوند و از گشت و گذار در این کشور لذت ببرند.

برای شرکت در تور روسیه و لذت از این سفر بی نظیر کافی است تا با ما تماس بگیرید.

تور روسیه

تور روسیه

 

تور اروپا:

شما با تور اروپا می توانید به کشورهای اروپایی تور مورد نظر خود سفر کنید و از جاذبه های این کشورها لذت ببرید. تور اروپا به شما این امکان را می دهد تا با صرف کمترین هزینه از کشورهای زیادی دیدن کنید.

با شرکت در تور اروپا شما می توانید به راحتی در طول سفر در هتل های مختلف اقامت داشته باشید و از غذاهای لذیذ آن جا استفاده کنید.

 

 

جاذبه های گردشگری تور روسیه:

 • کلیسای جامع سنت باسیل در میدان سرخ است که با هشت گنبدی که رنگارنگ و افسانه ای هستند به صورت حلقه ای کنار هم قرار گرفته اند.
 • کاخ کرملین مسکو یک قلعه تاریخی است که در قلب مسکو قرار گرفته است. این کاخ به رودخانه مسکوا و باغ الکساندر راه دارد.
 • دریاچه بایکال یکی از عمیق ترین دریاچه های جهان است که عمقی برابر 1500 متر دارد. این دریاچه که در شرق سیبری واقع شده است که دارای زلال ترین آب دریاچه ای می باشد.
 • منطقه کامچاتکا که دره های آب افشان زیادی را در خود جای داده است در میراث یونسکو به ثبت رسیده است و به عنوان یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی کشور روسیه به حساب می آید.
 • کوه های البروس از بلند ترین نقاط روسیه هستند و برخی می گویند حتی از بلندترین نقاط قاره اروپا نیز می باشند. این کوه ها برای توریست های علاقمند به اسنوبرد و اسکی بسیار جذاب است.
 • کلیسای ناجی بر خون ریخته شده از زیباترین مکان های شهر سن پترز بورگ است که در محل کشته شدن تزار الکساندر دوم ساخته شده است.

این کلیسا یکی از جاذبه های بی نظیر روسیه است که طراحی و ساختی متفاوت از بافت ساختمان های سن پترزبورگ دارد و همین موضوع این کلیسا را جذاب تر نشان می دهد.

 • قصر کنستانتین نیز از دیگر جاذبه های شهر سن پترزبورگ، دومین شهر بزرگ و بی نظیر روسیه می باشد. این قصر در قرن هجدهم بنا شده است.
 • خیابان تورسکایا، آربات را نیز از قلم نندازید. این خیابان ها مراکز خوبی برای خرید دارند و بهتر است گردش در این خیابانها را از دست ندهید.

البته از فروشگاه مانژ، هندی کرافت ، سینیور مال و ... نیز در شهر مسکو و در شهر سن پترزبورگ هم از خیابان نفسکی دیدن کنید.

 

 

چگونه در تور روسیه شرکت کنیم؟

برای شرکت در تور روسیه باید ویزای روسیه را اخذ کنید. پس از اخذ ویزای این کشور می توانید در تور روسیه ای که انتخاب می کنید شرکت کنید.

تورهای متنوعی برای گردش در روسیه وجود دارد که شما با توجه به برنامه سفری خود و آنچه می خواهید می توانید یکی را انتخاب کرده و سفر خود را آغاز کنید.

برای اخذ ویزای روسیه تنها کافی است تا مدارک خود را به مشاورین مجرب و متخصص ما بدهید تا در کمترین زمان ممکن ویزای این کشور را برای شما دریافت کنند.

مشاورین ما پس از اخذ ویزای روسیه به شما این امکان را می دهند تا بهترین تور روسیه را انتخاب کنید و سفری شگفت انگیز را آغاز نمایید.

اخذ ویزای روسیه بین هفت تا ده روز طول خواهد کشید و پس از آن شما میتوانید سفر رویایی خود را آغاز کنید.

 

 

چه مدارکی برای اخذ تور روسیه لازم است؟

برای اخذ تور روسیه باید مدارکی را آماده کنید تا ما بتوانیم ویزای این کشور را برای شما دریافت کنیم. این مدارک شامل موارد زیر است:

 1. گذرنامه:

باید دارای حداقل هفت ماه اعتبار از زمان صدور ویزا باشد و دو صفحه خالی برای درج مهرهای سفارت داشته باشد.

تمام افراد بالای شانزده سال باید گذرنامه جداگانه ارائه دهند. افراد زیر شانزده سال نیز باید اجازه کتبی و محضری والدین خود را همراه داشته باشند.

 

 1. شناسنامه و کارت ملی:

باید برای هر فرد بالای شانزده سال با عکس ارائه شود.

 

 1. عکس

دو قطعه عکس شش در چهار با زمینه سفید که هشتاد درصد چهره متقاضی در آن پیدا باشد را متقاضیان ارائه می دهند.

 

 1. تکمیل فرم سفارت

فرم سفارت را با اطلاعات شخصی باید تکمیل کنید و به سفارت تحویل دهید.

 

 

  برای گرفتن وقت سفارت ، تور هلند و تور مجارستان با شماره 02166909670 تماس بگیرید .