ساموئی کجاست؟

می خواهیم در این مطلب دریاره جزیره زیبای ساموئی توضیحاتی را ارائه دهیم تا بدانید چرا باید به این جزیره زیبا و خارق العاده سفر کنید!

ساموئی درست در شرق تایلند واقع شده است و به جرعت می توان گفت یکی از جزایر فوق العاده زیبای این کشور توریستی است.

این جزیره بیش از پنجاه هزار نفر جمعیت دارد که با توجه به وسعت آن جمعیت ناچیزی محسوب می شود. نام کامل این جزیره کو سامویی می باشد.

کو در زبان تایلندی به معنای جزیره می باشد و ساموئی نیز معنایی درست مطابق بهشت امن دارد. این جزیره شما را با بهشتی بی نظیر بر روی زمین روبه رو خواهد کرد.

در چند دهه اخیر برای مراجعه به این شهر زیبا راه های فراوانی در نظر گرفته شده، رفت و آمد به این جزیره بسیار آسان تر از گذشته شده است.

آب و هوای این جزیره بسیار روح بخش است. حتی اگر در تابستان هم وارد این جزیره شوید گرمای هوا باعث نادیده گرفتن این همه زیبایی نخواهد شد.

در کل بر این جزیره دو نوع آب و هوا سلطه دارد. آب و هوای گرم و استوایی و دیگری آب و هوایی بارانی است که بسیار لطیف و دیدنی می باشد.

در ادامه می خواهیم در باره جاذبه های بی نظیر جزیره ساموئی برای شما مطالبی بنویسیم تا بدانید می خواهید به کجا سفر کنید.

 تور ساموئی

 

 

 

 

جاذبه های دیدنی جزیره ساموئی چیست؟

ساحل چاونگ

دو ساحل در کنار هم که به تشکیل طولانی‌ترین ساحل این جزیره منجر شده است، سواحل چاونگ و چاونگ نوی می‌باشند که در آن‌ها هر آنچه بخواهید را می‌یابید.

ساحل منام

این ساحل درست در میانه شمالی جزیره ساموئی است و دارای آب‌هایی عمیق می‌باشد. در این ساحل طوفان‌های شدید رخ نمی‌دهد و به همین جهت موردتوجه بسیاری از مردم تایلند است.

ساحل لامای

این ساحل مملو از امکانات رفاهی و تفریحی است و ممکن است یک روز کامل را در این ساحل به خوش‌گذرانی بگذرانید!

ساحل باپت

مانند دیگر ساحل‌های این جزیره امکاناتی تفریحی دارد نظیر مغازه‌هایی که برای خرید و بسیار مناسب هستند. آب‌های این ساحل در تمام فصول سال آرام هستند.

ساحل بودای بزرگ

یکی ازجمله سواحلی که در شرق این جزیره واقع‌شده است، می‌باشد که برای شنا بسیار تمییز و مناسب می باشد.

پارک ملی دریایی آنگ تونگاین

این پارک در واقع مجمع الجزایری با بیش از 42 جزیره است که دارای سواحل شنی زیبا، آبشارهای زلال و دریاچه های بی نظیری دارد.

مجسمه بودای بزرگ

این مجسمه بیش از 12  متر ارتفاع دارد و بسیار زیبا و دیدنی است. در اطراف این مجسمه دیدنی های فراوان و زیارتگاه های متفاوتی وجود دارد.

آبشار ناموآنگ

این آبشار بسیار زیبا است و دارای یک صخره بنفش رنگ است که به دو بخش نیز تقسیم می شود. از این آبشار تا کوه ها ساموئی حدود ده دقیقه راه است.

معبد پلی لائم

این معبد که دارای بودایی بزرگ است درست در شمال ساموئی قرار دارد. این مجسمه بودا بسیار رنگارنگ است و بر روی یک دریاچه ساخته شده است.

مزرعه مارها

از جمله معروف ترین مارهای سمی و خطرناک آسیا در این مزرعه قرار دارد و گاهی هم نبرد میان تمساح و عقرب و جنگ خروس های تایلندی را می توان به تماشا نشست.

 

 

 

تور ساموئی چه امکاناتی دارد؟

برای شرکت در تور ساموئی می توانید از امکاناتی که شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان در اختیار شما قرار می دهد، استفاده کنید.

از جمله امکانات تور ساموئی می توان به اخذ ویزای تایلند، رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل، بیمه نامه مسافرتی و ... اشاره کرد.

ما این امکانات را ارائه می دهیم تا شما درگیر رزرو بلیط هواپیما یا هتل نشوید و بتوانید به راحتی تنها در سفر شرکت کنید تا از جاذبه های این تور لذت ببرید.

از دیگر امکاناتی که ما ارائه می دهیم می توان به همراهی لیدر فارسی زبان اشاره کرد. در تمام طول سفر لیدری فارسی زبان شما را همراهی خواهد کرد.

به این ترتیب شما در این سفر به هیچ مشکلی بر نمی خورید و تمامی جاذبه های گردشگری شهر را به شما نشان می دهد بدون این که درگیر زبان شوید.

 

 

تور اروپا

با استفاده از این تورها  می توانید نه  تنها از یک کشور بلکه از چند کشور دیدن کنید و از جاذبه های هر کشوری لذت ببرید.

تور اروپا به شما این امکان را می دهد تا در مدتی محدود در کشورهای مختلفی به گشت و گذار بپردازید. این تور نیز امکاناتی مانند دیگر تورها دارد.

دو نکته درباره تور اروپا حائز اهمیت است. اولین نکته درباره فصل هایی که این تورها برگزار می شوند و دومین نکته هم درباره هزینه این تورها می باشد.

هرچه هوا گرم تر باشد کشورهایی که هدف گردشگری قرار می گیرند، کشورهای سردسیر می باشند و هر چه هوا سردتر باشد، کشورهای گرمسیر مورد هدف قرار می گیرند.

نکته دیگر در رابطه با هزینه این تورها است. هر چه هتلی که رزرو می شود دارای امکانات بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود و در نتیجه قیمت تور افزایش می یابد.

یکی از برترین ویژگی های تور اروپا اخذ ویزای شینگن توسط مشاورین ما است که در کمترین زمان ممکن برای شما این کار را به انجام می رسانند.

 

 

چگونه ویزای تایلند را اخذ کنیم؟

برای شرکت در هر توری باید ابتدا ویزای کشور مقصد را اخذ کنید تا بتوانید به خاک کشور مورد نظرتان وارد شوید.

به عنوان مثال برای شرکت در تور اروپا همان طور که گفته شد باید ویزای یکی از کشورهای حوزه شینگن را اخذ کنید تا موفق به شرکت در تور اروپا شوید.

برای ورود به خاک تایلند طی دو تا سه روز مشاورین مجرب ما ویزای تایلند را برای شما اخذ می کنند تا به راحتی موفق به شرکت در این تور شوید.