سنگاپور کجاست؟

کشوری که در جنوب شرقی قاره آسیا واقع شده است و به عنوان کوچک ترین کشور این قاره شناخته می شود، کشور سنگاپور است.

این کشور به پایتختی شهر سنگاپور در شمال خط استوا واقع شده است. کشور سنگاپور بسیار مدرن و ثروتمند است و تنها با دو کشور مالزی و اندونزی همسایه است.

این کشور از مستعمرات بریتانیا است که در جنگ جهانی دوم توسط انگلیس تسخیر شده بود. از لحاظ مساحتی کشور سنگاپور از بحرین نیز کوچک تر است.

اگر بخواهیم درباره بزرگ‌ترین مرکز تجاری و داد و ستد جهان صحبت کنیم باید نام سنگاپور را بیاوریم و درباره آن صحبت کنیم.

این کشور که دارای پرترددترین بندر جهان است دارای رشد و شکوفایی فراوانی بوده است و به عنوان چهارمین مرکز اقتصادی جهان شناخته می شود.

آب و هوای کشور سنگاپور گرم و مرطوب است و بارش در این کشور بسیار کم است به طوری که میانگین بارش در آن به بیش از دو هزار و سیصد میلی متر نمی رسد.

از جمله منابع کسب درآمد این کشور صنعت گردشگری است که بسیار بر اقتصاد این کشور تأثیر گذار بوده است. کشور سنگاپور یک کشور چند مذهبی چند زبانه است.

در این کشور زیان های انگلیسی ، مالایی، چینی و تامپل به عنوان زبان های رسمی شناخته می شوند. مذاهبی مانند بودایی، تائو، اسلام، مسیحی، هندو و ... در این کشور رایج است.

 تور سنگاپور

 

چرا به سنگاپور سفر کنیم؟

کشور سنگاپور نیز مانند سایر کشورهای دیگر جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که همه گردشگران می توانند از دیدن آن‌ها لذت ببرند.

از جمله جاذبه های دیدنی کشور سنگاپور می‌توان به چرخ فلک بی‌نظیر آن‌که در سال 2008 افتتاح‌شده است و دارای 165 متر ارتفاع هست.

نام این چرخ‌وفلک سنگاپور فلایر است که به گوش همه آشنا است. این چرخ‌وفلک درست در ساحل خلیج واقع شده است و مراکز تفریحی زیادی در اطراف آن وجود دارد.

یکی از عجایب شهر سنگاپور معبد مقدس دندان بودا است که درست در قلب محله چینی‌ها ساخته شده است و امروزه محل حفظ بسیاری از آثار و هنرهای بوداییان است.

در سال 1984 نایت سافاری برای آن دسته از مسافرانی که قصد گردش در شب را داشتند بنا شد. در این قسمت شما می توانید نمایش های شبانه ای که بدون مهمانی است را به نظاره بنشینید.

باغ های خلیج زیباترین باغ هایی هستند که به عنوان جاذبه های توریستی سنگاپور شناخته می شوند و اکثر مسافران به بازدید این بخش می پردازند.

در دهانه رودخانه سنگاپور اسکله ای به نام اسکله کلارک ساخته شده است. این اسکله در اواخر قرن نوزدهم بنا شد و از آن روز این منطقه همیشه شلوغ و پر تردد است.

این که با چه سنی و چه عقایدی وارد منطقه سنتوسا شوید اصلا مهم نیست زیرا در این منطقه برای هر سن و سلیقه ای جاذبه هاییی طراحی شده است تا هیچ کس بی کار نماند.

از جمله جاذبه های محله سنتوسا می توان به پارک زندگی دریایی، جزیره دلفین، پارک آبی، آکواریوم و ... اشاره کرد. در این منطقه بیش از شصت غذاخوری وجود دارد.

از خیابان های اصلی و زیبای سنگاپور می توان به خیابان جاده باغ اشاره کرد که کم و بیش پر تردد است. رییس جمهور سنگاپور در این خیابان اقامت دارد.

 

 

تور اروپا

برای سفر به اروپا هر کس متناسب با برنامه ای که دارد به یک شکل سفر خود را آغاز می کند. این که شخص از تور اروپا استفاده کند فواید زیادی دارد.

زمانی که شخص اقدام به شرکت در تور اروپا کند می تواند بسیار راحت تر ویزای شینگن اخذ کند و علاوه بر این از مزایا و امکانات تور نیز استفاده کند.

در سفر شخصی به اروپا ممکن است شخص تنها یک کشور را به عنوان مقصد انتخاب کند اما با استفاده از تور اروپا فارغ از رزرو هتل و چگونگی ترانسفر می تواند از چند کشور دیدن کند.

تور اروپا با توجه به فصل سال مقصدهای مختلفی را مورد هدف قرار می دهد. اگر آب و هوا گرم باشد کشورهای سردسیر مورد بازدید قرار می گیرند و بالعکس.

امکانات مختلفی که تور اروپا ارائه می دهد باعث می شود تا هزینه آن نیز تغییر کند. این تغییر هزینه می تواند متأثر از کشورهایی که مقصد گردشگری هستند نیز باشد.

 

 

تور سنگاپور

برای شرکت در تور سنگاپور تنها کافی است تا با مشاورین مجرب و متخصص ما در شرکت ماکان سیر آسمان تماس حاصل نمایید.

تور سنگاپور در تمام سال برگزار می شود تا تمامی مسافران در تاریخ دلخواه هود از این کشور جذاب و زیبا دیدن کنند. با توجه به امکانات تور قیمت آن نیز تغییر پیدا خواهد کرد.

مسافران با این تور می توانند در بازه زمانی مشخص به گشت و گذار در این کشور بپردازند و فارغ از دردسر رزرو هتل به تفریح بپردازید.

 

 

چرا در تور سنگاپور شرکت کنیم؟

دلایل زیادی برای شرکت در تور سنگاپور وجود دارد که قصد داریم در این مطلب به تعدادی از این دلایل بپردازیم که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

رزرو هتل از امکانات اولیه ای است که ما در اختیار مسافران قرار می دهیم. هتل هر چه امکانات بیشتری داشته باشید مسافر باید برای شرکت در تور هزینه بیشتری را بپردازد.

از دیگر امکانات می توان به ترانسفر فرودگاهی اشاره کرد که مسافران را از درب هتل تا فرودگاه و بالعکس بدون هیچ دردسری همراهی خواهیم کرد.

یکی دیگر از امکانات ویژه تور سنگاپور همراهی یک لیدر فارسی زبان است. در صورتی که تعداد مسافران تور به حد نصاب برسد لیدر مسافران را همراهی خواهد کرد.

مزیت حضور لیدر فارسی زبان ارائه توضیحات در باره شهر و جاذبه های آن و همچنین راهنمایی برای مکالمه با مردم کشور سنگاپور می باشد.