سن پترزبورگ کجاست؟

کشور روسیه در همسایگی کشور ایران قرار دارد و دارای آب و هوایی نسبتاً سرد است. این کشور پهناور و زیبا دارای جاذبه های توریستی فراوانی است.

پایتخت کشور روسیه شهر بزرگ و پهناور مسکو است. این شهر در شمال غرب کشور روسیه واقع شده است و دومین شهر بزرگ روسیه محسوب می شود.

حدود سه قرن پیش شهر سن پترزبورگ به عنوان پایتخت روسیه انتخاب شد و تا سال 1918 به عنوان پایتخت باقی ماند. این شهر نمایانگر انقلاب روسیه است.

این شهر جایگاه مهم و حیاتی در کشور روسیه دارد و به عنوان مرکز فرهنگی این کشور شناخته می شود. رود نوا در کنار این شهر زیبا و دیدنی واقع شده است.

کشور روسیه کشوری پهناور است و از سال 1955  مترو در این کشور راه اندازی شد و مردم برای حمل و نقل از این وسیله استفاده می کنند.

نام این شهر زیبا در طول تاریخ دچار تغییرات بسیاری شده است و در آخر همین نام بر روی آن مانده است. از جمله نام هایی که بر روی این شهر گذاشته شده است می‌توان به پتروگراد و لنین گراد اشاره کرد.

نکته جالب دیگری هم درباره نام این شهر است و آن‌هم تلفظ عامیانه مردم ایران است. مردم ایران درگذشته به این شهر پتل پرت یا فتل فرت نیز می‌گفتند.

شهر سن پترزبورگ دارای شب‌های سفید در اوایل تابستان است. شب های سفید اصطلاحی است که مردم به شب های این شهر در فصل تابستان اختصاص داده اند.

این شهر شمالی ترین شهر جهان است که در فصل تابستان خورشید در سیاهی شب فرو نمی رود و تنها کمی گرگ و میش در هوا دیده می شود.

این شهر دارای جاذبه های دیدنی فراوانی است که هر سال تعداد زیادی از گردشگران را به خود جذب می کند تا از این جاذبه های بی نظیر لذت ببرند.

تور سن پترزبورگ

 تور سن پترزبورگ

 

 

چگونه در تور سن پترزبورگ شرکت کنیم؟

برای شرکت در تور سن پترزبورگ می توانید با مشاورین مجرب و متخصص شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان تماس بگیرید.

برای شرکت در این تور کافی است تا گذرنامه خود را به دست ما بسپارید و هزینه تور را بپردازید. در تاریخ تعیین شده تور آغاز می شود و می توانید به شهر سن پترز بورگ سفر کنید.

ویزای کشور روسیه هنگام ورود به این کشور برای مسافران صادر می شود و مسافران بدون اخذ وقت سفارت و ... می توانند به این کشور سفر کنند.

برای شرکت در توز سن پترزبورگ با توجه به فصل سال و میزان تقاضا باید اقدام کرد. در فصل تابستان و یا ایام نوروز و تعطیلات افراد بیشتری متقاضی شرکت در تور می باشند.

به همین دلیل باید زودتر برای سفر برنامه ریزی کرد و اقدام به شرکت در تور نمود. همان طور که می دانید تورهای گردشگری در تعطیلات به سرعت تکمیل می شوند.

دقت داشته باشید که دمای هوا در این شهر پایین است و برای سفر به این شهر در هر فصلی از سال باید لباس های گرم همراه داشته باشید.

 

 

تور اروپا

با شرکت در تور اروپا می توانید با یک تیر چند نشان بزنید و به چند کشور اروپایی سفر کنید و از جاذبه های دیدنی این کشورها دیدن کنید.

قیمت تورهای اروپایی متفاوت است و متأثر از چند پارامتر می باشد. قیمت هتل به صورت مستقیم بر روی قیمت تور تأثیر می گذارد.

هر چه امکانات هتل بیشتر باشد و ستاره های بیشتری را دریافت کرده باشد، قیمت تور نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند.

برای شرکت در تور اروپا باید به این نکته دقت کنید که در چه فصلی و چه موقع از سال می‌خواهید در این تورها شرکت کنید.

با توجه به فصل سال کشورهای هدف تور نیز تغییر می کند و هر چه در فصل های گرم تر باشیم کشورهایی با آب و هوای سرد تر انتخاب می شود.

نکته دیگر این است که ایام تعطیلی و تابستان نیز بر روی قیمت تورها تأثیر مستقیم دارد و قیمت تور با افزایش تقاضا بیشتر خواهد شد. این افزایش به دلیل افزایش قیمت هتل، هواپیما و ... است.

 

 

تور سن پترزبورگ چه امکاناتی دارد؟

امکاناتی که برای این تور در نظر گرفته شده است باعث می شود تا مسافران سفری آسوده و خوش را داشته باشند و از لحظه لحظه سفر خود لذت ببرند.

در ادامه قصد داریم تا امکاناتی را که شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان در اختیار مسافران قرار می دهد را شرح دهیم. این امکانات شامل موارد زیر می باشند:

  • رزرو هتل

برای تمام مدتی که قصد اقامت در شهر سن پترزبورگ را دارید یکی از بهترین هتل های این شهر را رزرو خواهیم کرد تا سفری خوش و آسوده داشته باشید.

یکی از مهم ترین ارکان سفر هتل می باشد زیرا اگر استراحت کافی و مفیدی نداشته باشید نمی توانید از سفر خود لذت ببرید.

  • رزرو بلیط هواپیما

بلیط رفت و برگشت هواپیمای شما را رزرو خواهیم کرد تا بدون هیچ استرس و دردسری به راحتی بتوانید در تاریخ مورد نظر خود سفر را آغاز کرده و یا به پایان برسانید.

  • بیمه نامه مسافرتی

این بیمه نامه برای پرداخت هزینه های احتمالی شما طی سفر خواهد بود و تا سقف سی هزار یورو از هزینه هایی که بر اثر تصادف، سرقت، بیماری و ... برای شما ممکن است رخ دهد را پوشش می دهد.

  • ترانسفر فرودگاهی

در شهر سن پترزبورگ از فرودگاه تا هتل و بالعکس شما را همراهی خواهیم کرد تا بدون هیچ مشکلی به این شهر وارد شوید و یا این که از آن خارج شوید.

  • لیدر فارسی زبان

یک شخصی که مسلط به زبان روسی و زبان فارسی می باشد شما را همراهی خواهد کرد تا بدون هیج دردسر و مشکلی تمام شهر را زیر پا بگذارید.