درباره فرانسه :

تور فرانسه امکانی را برای شما فراهم می کند تا با کمترین هزینه ممکن در فرانسه بگردید و غرق در لذت شوید. پایتخت کشور فرانسه شهر پاریس است.

فرانسه کشور قهوه و کافه های قدیمی و زیباست. از زیباترین و معروف ترین شهرهای فرانسه پاریس است که هر سال مقصد بسیاری از گردشگران است.

واحد رسمی پول در این کشور یورو است و فرانک نیز هنوز مورد استفاده است. زبان رسمی فرانسوی است و برای اقامت در این کشور باید این زبان را بیاموزید.

فرانسه بزرگ‌ترین کشور اروپای غربی و سومین کشور بزرگ قاره اروپا  است. مردم فرانسه به این کشور شش ضلعی می گویند که مربوط به شکل فرانسه بر روی نقشه است.

دومین کشور پر جمعیت اروپا فرانسه است که جمعیتی حدود 67 میلیون نفر را در خود جای داده است. آب و هوای فرانسه معتدل است، زمستان های سرد و تابستان های گرم در مناطق غربی فرانسه رایج است.

همان طور که می دانید فرانسه عضو حوزه شینگن است و برای ورود به این کشور لازم است تا ویزای شینگن را اخذ کنید. با ویزای شینگن شما در 26 کشور این حوزه می توانید به گردش بپردازید.

آشپزی در کشور فرانسه مانند هنر است و مردم فرانسه تنها به عنوان یک شغل به آن نگاه نمی کنند و لذیذ ترین غذاها را نیز می توانید در این کشور مزه کنید.

فرانسه مساحت زیادی دارد و کشور بزرگی است و با کشورهای اسپانیا، بلژیک، سوئیس، لوکزامبورگ، آندورا، موناکو و ایتالیا مرز مشترک دارد.

برای شرکت در تور فرانسه کافی است تا با 02166909670 تماس بگیرید، ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا لذت بخش ترین سفر عمرتان را تجربه کنید.

 تور فرانسهتور فرانسه

 

 جاذبه های کشور فرانسه :

اگر قصد سفر به شهر پاریس را دارید سعی کنید از تاکسی در این شهر استفاده نکنید چون از جاذبه ها و راه رفتن در پیاده روهای این شهر غافل می شوید.

برترین عطر های دنیا متعلق به کشور فرانسه است و در ساخت لوازم آرایشی و بهداشتی هم در جهان حرف اول را می زند.

برج ایفل از برترین سازه های جهان است که در پاریس قرار دارد. قدم زدن در خیابان های شانزه لیزه و بازدید از موزه لوور و دیزنی لند را از دست ندهید.

از دیگر شهرهای معروف و پر جاذبه فرانسه می توان به لیون ، مارسی ، کن ، شامونیکس و ... اشاره کرد. شهر نیس یکی از جاذبه های کشور فرانسه است.

این شهر ساحلی که به دریای مدیترانه متصل است مقصد گردشگری بسیاری از توریست ها است. ساختمان های قدیمی، قلعه های زیبا و موزه ملی نیس از جمله زیبایی های این شهر است.

سنت مالو یکی دیگر از شهرهای ساحلی فرانسه است که شما می توانید ضمن بازدید از قلعه ها و ساختمان های زیبای این شهر از غذاهای لذیذ دریایی آن نیز لذت ببرید.

وردن فرانسه یکی از جاذبه های اروپا محسوب می شود و مقصد بسیاری از گردشگران و ورزشکاران است. این دره 25 کیلومتر طول دارد و دارای 700 متر عمق است.

در این دره شما می توانید به بانجی جامپینگ، دوچرخه سواری بر روی کوه، پاراگلاید و ... بپردازید. اگر قصد شرکت در تور فرانسه را دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

 

تور اروپا:

همان طور که می دانید فرانسه در قاره ی سرسبز و توریست پذیر اروپا قرار دارد که بخشی از اقتصاد این قاره بر درآمد همین حوزه استوار است.

علاوه بر شرکت در تور فرانسه شما می توانید با شرکت در تور اروپا نیز از جاذبه های بی نظیر این کشور به علاوه دیگر کشورهای این قاره استفاده کنید.

 

 

چگونه در تور فرانسه شرکت کنیم؟

برای شرکت در تور فرانسه ابتدا باید ویزای شینگن این کشور را داشته باشید. سپس با توجه به اهداف خود در تور فرانسه شرکت کنید.

تورهای فرانسه ممکن است متفاوت باشند و هر توری برنامه خاص خود را داشته باشد و سفر به شهرهای خاصی را در برنامه خود داشته باشد.

برای اخذ ویزای فرانسه ابتدا باید وقت سفارت فرانسه را اخذ کنید. تا تاریخ مشخص شده باید کلیه مدارک خود را آماده کرده و به زبان رسمی فرانسوی ترجمه کنید.

شما باید در تاریخ تعیین شده هزینه سفارت را همراه با مدارک خود به سفارت فرانسه تحویل دهید و منتظر پاسخ سفارت باشید.

در برخی از ماه های سال مانند تابستان و یا تعطیلات نوروز تعداد درخواست ها زیاد می شود و در نتیجه شما باید زودتر برای دریافت ویزای خود اقدام کنید.

سفارت فرانسه پس از تحویل مدارک از شما بررسی آن را آغاز می کند. این بررسی بین دو تا چهار هفته در روزهای عادی طول خواهد کشید.

در ایام شلوغ این بررسی به دلیل ازدیاد درخواست ویزا ممکن است تا دو ماه نیز زمان ببرد. پاسخ سفارت به درخواست شما ممکن است مثبت و یا منفی باشد.

در صورتی که سفارت با در خواست شما موافقت کند در اولین فرصت باید گذرنامه خود را به سفارت تحویل دهید تا ویزا در آن ضمیمه شود.

در صورتی که پاسخ سفارت منفی باشد باید دو تا چهار ماه بعد با برطرف کردن علت ریجکتی درخواست، برای اخذ ویزای خود دوباره اقدام کنید.

برای کسب اطلاع از قیمت تور فرانسه و دیگر اطلاعات کافی است تا با 02166909670 تماس بگیرید.

 

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزای شینگن فرانسه چیست؟

  1. فرم سفارت

این فرم باید به صورت کامل و بدون هیچ نقصی تکمیل شود، کوچک‌ترین نقصی منجر به رد درخواست شما خواهد شد.

  1. شناسنامه

باید نشان دهنده هویت ملی شما شود و وجود کپی از تمام صفحات آن الزامی است.

  1. گذرنامه

باید حداقل شش ماه اعتبار از تاریخ صادر شدن ویزا داشته باشد. وجود دو صفحه خالی برای درج مهرهای سفارت در آن نیز الزامی است.

  1. عکس

دو قطعه عکس شش در چهار با زمینه سفید که هشتاد درصد چهره متقاضی در آن پیدا باشد.

  1. سند ملکی

سندی که نشان دهد شما دارای زمین، خانه، ویلا، مغازه و ... هستید. اگر قصد ارائه سند اتومبیل دارد حداقل باید 100 میلیون قیمت داشته باشد.

  1. گردش حساب

گردش سه ماهه اخیر حساب خود را با مهر و سربرگ رسمی بانک ارائه دهید.

  1. تمکن مالی

برگه ای که نشان دهد شما تمکن مالی دارید و با مهر و سربرگ رسمی بانک باشد.

  1. دعوت‌نامه

باید از سوی شخصی که با شما آشنا است و شهروند فرانسه است یا دارای اقامت دائم این کشور می باشد، ارسال شود.

 

 

آدرس سفارت فرانسه در تهران کجاست؟

  تهران، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک 66-64 

 

 

برای گرفتن وقت سفارت ، تور ایتالیا و تور اروپا با شماره 02166909670 تماس بگیرید .