درباره مجارستان

تور مجارستان برای سفر به این کشور فرصتی رؤیایی را برای شما ایجاد می کند. مجارستان کشوری در اروپای مرکزی است که حدود ده میلیون جمعیت دارد.

این کشور پر از جاذبه های گردشگری است و سالانه ده میلیون گردشگر را به خود جذب می کند. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر لهستان بوداپست است.

در جریان هولوکاست بسیاری از یهودیان این کشور کشته شدند و طی تحقیقات اخیر این کشور یهودستیزترین کشور دنیا است.

زبان رسمی این کشور مجاری است و واحد پول آن فورینت می باشد. لهستان کشوری توسعه یافته است که دارای حکومت جمهوری پارلمانی است.

این کشور دارای زمستان های سرد و تابستان های معتدل است و این آب و هوا شبیه آب و هوای غرب ایران است.

از این کشور دو رود مهم که از صربستان سرچشمه می گیرند عبور می کند و باعث ایجاد تعداد زیادی از چشمه های آب گرم و حمام های عمومی و ... می شوند.

از محبوب ترین ورزش های مجارستان می توان به فوتبال و واترپلو اشاره کرد. 80 درصد از جمعیت این کشور را مردم مجارستان و مابقی را مهاجران تشکیل داده اند.

شهر پچ یکی از بزرگ‌ترین شهرهای مجارستان است که به عنوان مهد فرهنگی اروپای شناخته می شود و هر سال تعداد زیادی از دانشجویان به این شهر سفر می کنند.

مجارستان کشوری با طراحی بی نظیر است که جز زیباترین کشورهای قاره اروپا است. البته کشور چک نیز در طراحی زبانزد است.

مجارستان کشوری غنی است. این کشور دارای معادن زیادی است و وفور آب در این کشور سبب به وجود آمدن خطه های سرسبزی در این کشور شده است.

مجارستان عضو ناتو، اتحادیه اروپا، سازمان ملل متحد و همچنین عضو دائم حوزه شینگن می باشد. برای شرکت در تور مجارستان کافی است تا با ما تماس بگیرید.

 تور مجارستانتور مجارستان

 

جاذبه های گردشگری مجارستان چیست؟

آبگرم هویز از جاذبه های این کشور است که دارای خواص درمانی بسیار زیاد است. این آبگرم دارای املاح و مواد معدنی بسیار است.

دریاچه بالاتون در نزدیکی شهر بوداپست واقع شده است که دارای هتل های بسیار زیبا در اطراف خود می باشد. این دریاچه بزرگ‌ترین دریاچه قاره اروپا است.

جزیره مار گیت که میان رود دانوب واقع شده است را می توان بهترین مکان برای گذراندن اوقات فراغت و همچنین ورزش در این منطقه معرفی کرد.

پل چین یکی از زیباترین پل های اروپا محسوب می شود که از سینگ ساخته شده و از روی رود دانوب می گذرد. نماد این پل دو شیر سنگی است که به زیباترین شکل ممکن ساخته شده اند.

کاخ رویال که در شهر بوداپست واقع شده است و زیبایی خاصی به این شهر بخشیده است از جمله جاذبه های کشور مجارستان محسوب می شود.

پارک ملی آگتلک بزرگ‌ترین غار استالاکتیک در اروپا است از جاذبه های بی نظیر این کشور است. بهترین شهر مجارستان بوداپست است.

پس از بوداپست می توان به شهرهای دبرسن، سگد، میشکولتس و پچ اشاره کرد. شهر دبرسن و پچ مرکز بهترین دانشگاه ها و مراکز علمی این کشور است.

در تمام فصل های سال این کشور دیدنی است و شما می‌توانید از شهرهای این کشور دیدن کنید. فصل پاییز بهترین فصلی است که می توانید از این کشور دیدن کنید.

 

 

تور اروپا:

شما با تور اروپا می توانید با کمترین هزینه از بسیاری کشورها دیدن کنید و لحظاتی خوش را برای خود و همراهانتان رقم بزنید.

برای شرکت در تور اروپا می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به اروپا سفر کنید.

 

 

چگونه در تور مجارستان شرکت کنیم؟

برای شرکت در تور مجارستان باید ویزای شینگن مجارستان را اخذ کنید. برای اخذ ویزای شینگن مجارستان کافی است تا با مشاورین مجرب و متخصص ما تماس بگیرید.

مشاورین ما به شما کمک می کنند تا در این زمینه با صرف کمترین وقت و هزینه اقدام کنید و موفق به اخذ ویزای خود شوید.

برای اخذ ویزای مجارستان باید ابتدا وقت سفارت مجارستان را بگیرید و سپس اقدام به خرید تور مجارستان نمایید. برای اخذ وقت سفارت مجارستان کافی است تا با ما تماس بگیرید.

شما باید کلیه مدارک خود را آماده کنید و همراه با هزینه اخذ ویزا به سفارت تحویل دهید. سفارت پس از بررسی مدارک بین دو تا چهار هفته بعد به شما پاسخ خواهد داد.

پس از اخذ پاسخ سفارت شما و صادر شدن ویزای شینگن مجارستان می توانید در تور مجارستان شرکت کرده و سفر خود را آغاز کنید.

 

 

چگونه ویزای شینگن مجارستان بگیریم؟

برای اخذ ویزای شینگن مجارستان باید ابتدا وقت سفارت این کشور را دریافت کنید. پس از اخذ وقت سفارت مجارستان کلیه مدارک خود را به صورت ترجمه شده تحویل سفارت دهید.

پس از پرداخت هزینه صادر شدن ویزا به سفارت باید منتظر پاسخ سفارت شوید. سفارت بین دو تا چهار هفته به شما پاسخ خواهد داد.

اگر پاسخ سفارت به درخواست شما مثبت باشد می توانید پاسپورت خود را به سفارت تحویل دهید تا ویزای شینگن مجارستان را در آن ضمیمه کنند.

اگر پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد بین دو تا چهار ماه بعد می توانید با برطرف کردن علت رد شدن درخواست خود دوباره اقدام کنید.

نکته مهم این است که تنها راه اخذ وقت سفارت مجارستان به صورت آنلاین است و کوچک‌ترین نقصی در تکمیل فرم سفارت منجر به رد درخواست شما می شود.

دقت داشته باشید تا مدارک شما فاقد هرگونه نقص باشد تا سفارت نتواند با درخواست شما مخالفت کند. هنگام ورود به سفارت باید نکاتی را رعایت کنید که در ادامه خواهیم گفت.

یکی از این نکات این است که هنگام ورود به سفارت از بردن هرگونه سلاح سرد و گرم و وسایل آتش زا خودداری نمایید.

 

 

آدرس سفارت مجارستان در تهران کجاست؟

خیابان شهید کلاهدوز-‏خیابان دروس- میدان ‏هدایت- کوچه شاد لو- ‏پلاک ۱۰‏

 

 

  برای گرفتن وقت سفارت ، تور اسپانیا و تور ایتالیا با شماره 02166909670 تماس بگیرید .