درباره مسکو

در این بخش قصد داریم تا درباره شهر مسکو اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با طیب خاطر اقدام به شرکت در تور مدنظر خود نمایید.

شهر مسکو پایتخت و البته پر جمعیت ترین شهر روسیه است که بیش از سیزده میلیون نفر جمعیت دارد. مسکو بزرگ ترین شهر در کل قاره اروپا است.

اگر می خواهید بدانید که یازدهمین شهر پر جمعیت جهان کدام است باید به شهر مسکو اشاره کنیم. این شهر مهم ترین مرکز تاریخ، فرهنگی، ادبی، سیاسی و ... در قاره اروپا است.

رئیس جمهور کشور روسیه و قوه مجریه در قلعه ای که میان شهر مسکو ساخته شده است سکنی گزیده اند. مسکو در کنار رودی به نام موسکوا واقع شده است.

اگر دنبال علت نام گذاری مسکو بر روی این شهر هستید باید بگوییم که این شهر درست در کنار رود مسکوا قرار گرفته است و از این رو این نام برای آن انتخاب شده است.

این شهر حدود هزار سال پیش با یک دیوار به نام دیوار کرملین محصور شد و تا به امروز این دیوار بارها و بارها مورد بازسازی و نوسازی قرار گرفت.

همان طور که همه می دانند کشور روسیه دارای آب و هوایی سرد و خشک است. مسکو نیز از این آب و هوا در امان نیست و دارای زمستان های طولانی و سرد می باشد.

شهر مسکو دارای امکانات زیادی است و توسعه یافته محسوب می شود. از جمله امکانات شهری می توان به پنج فرودگاه، پارک آبی، هتل های لوکس و ... اشاره کرد.

متروی مسکو نیز به قوت فعال است و دارای 12 خط می باشد که بیش از صد و هشتاد ایستگاه فعال دارد. متروهای شهر مسکو بسیار عمیق هستند.

 تور مسکو

 

تور مسکو

با شرکت در تور مسکو می توانید به این شهر بی نظیر سفر کنید و از جاذبه های دیدنی آن لذت ببرید. مسکو شهری با جاذبه های دیدنی فراوان است.

علاقه مندان به سفر برای شرکت دراین تور در فصل هایی که هوا گرم است مانند تابستان شرکت می کنند. توجه داشته باشید که در فصل تابستان به دلیل تعطیلات ظرفیت تور سریع تر تکمیل می شود.

تور مسکو در فصل های مختلف و در بازه های زمانی متفاوتی ارائه می شود که متقاضیان می توانند در آن شرکت کنند و از سفر خود لذت ببرند.

برای شرکت در تور مسکو یا تور سن پترزبورگ تنها کافی است تا با مشاورین مجرب و متخصص ما در شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان تماس حاصل فرمایید.

 

 

جاذبه های دیدنی شهر مسکو چیست؟

کلیسای اعظم کازان کلیسایی کوچک ولی زیبا است که در قرن هفدهم میلادی در بخش شمالی میدان در نزدیکی دروازه رستاخیز ساخته شد. این کلیسا به یادبود شکست مهاجمان لهستانی و در بزرگداشت شمایل کازان ساخته شده است.

کلیسای اعظم سنت بازل برای بزرگداشت پس گرفتن کازان از نیروهای مغول ساخته شده است که تنها با سنگ هایی به رنگ سفید ساخته شده بود.

دیوار کرملین این دیوار حدود هزار سال پیش برای دفاع از این شهر ساخته شد و بارها و بارها به بازسازی و توسعه آن ها پرداختند.

آرامگاه لنین در میدان سرخ ساخته شده است. وی پدر انقلاب روسیه نامیده می شود و در ابتدا آرامگاه وی تنها ساخته شده از چوب بود.

مجسمه های یادبود مینین و پوژارسکی به زیبایی هر چه تمام تر در این شهر چشم نوازی می کنند. این مجسمه ها متعلق به رهبرانی هستند که حمله لهستان را دفع کردند.

میدان سرخ این میدان در پایین دیوار کرملین ساخته شده است که در ابتدا تنها کلبه های چوبی کوچکی کنار هم ساخته شده بودند و مردم در آن ها زندگی می کردند.

مردم معتقدند که شمایل ایبریایی مردم را شفا می دهد و از مردم در برابر دشمنان حفاظت می کند.دروازه رستاخیز و کلیسای ایبریایی نیز به همین جهت ساخته شده است.

یکی از آثار بی همتای روسیه موزه یادبود فضانوردان است که برای بزرگداشت کاوشگران و فضانوردانی که برای تحقیق و تفحص به فضا رفتند ساخته شده است.

اولین آثار از زندگی مردم در کاخ کرملین به سال پانصد میلادی باز می‌گردد. این بنا بسیار زیبا است و بارها مورد بازسازی و نوسازی قرار گرفته است.

کلیسای سنت باسیل این کلیسای جامع در قرن 16 به منظور بزرگداشت پیروزی روسیه در برابر لهستانی ها ساخته شده است. گنبدهای رنگی این کلیسا را باید بارها در عکس های روسیه دیده باشید.

 

 

تور اروپا

با شرکت در تور اروپا می توانید از امکانات ویژه این تور بهره مند شوید و از سفر خود لذت ببرید.با تور اروپا می توانید از چند کشور اروپایی دیدن کنید.

برای شرکت در تور اروپا باید ویزای شینگن یکی از کشورهای مقصد را دریافت کنید که ما در این زمنیه نیز کنار شما خواهیم بود و در کمترین زمان ممکن این امکان را برای شما فراهم خواهیم کرد.

 

 

 

امکانات تور مسکو چیست؟

هر چه امکاناتی که برگزار کنند هنوز یعنی شرکت ماکان سیر آسمان ارائه می دهد بیشتر باشد در نتیجه قیمت تور نیز افزایش پیدا می کند.

تصور کنید آیا قیمت رزرو یک هتل تک ستاره با هتل پنج ستاره یکی می باشد؟ با توجه به این سؤال قیمت تور به طور مستقیم با قیمت هتل تناسب دارد.

هر چه هتل رزرو دارای امکانات بیشتری باشد، قیمت بیشتری نیز خواهد داشت و در نتیجه قیمت تور نیز بیشتر خواهد شد.

اما بهتر است امکانات تور مسکو را برای شما شرح دهیم. از جمله این امکانات می توان به رزرو هتل، رزرو بلیط هواپیما برای رفت و برگشت، ترانسفر فرودگاهی و لیدر فارسی زبان اشاره کرد.

 

 

چگونه در تور مسکو شرکت کنیم؟

برای شرکت در تور مسکو می توانید از طریق شبکه های اجتماعی و یا تلفن 02166909670 با ما ارتباط برقرار کنید تا بتوانید اطلاعات لازم را کسب نمایید و در تور مسکو شرکت نمایید.