درباره هلند

تور هلند به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از زیبایی های این کشور بهره ببرید. هلند کشوری است که در لغت به معنای سرزمین پست می باشد.

این کشور دارای ارتفاعات نیز می باشد اما بیشتر زمین های آن قبلاً زیر آب بوده است و با اعمالی که روی آن ها انجام شده است، آن ها خشک و قابل استفاده شده اند.

هلند مرز آبی با بریتانیا دارد و با کشورهای آلمان و بلژیک همسایه است. البته ناگفته نماند که هلند جزایری در آمریکای جنوبی نیز دارد.

پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور هلند آمستردام است و واحد پولی این کشور یورو می باشد. از مهم ترین شهرهای هلند روتردام است که برترین شهر بندری اروپا نیز می باشد.

روتردام از مهم ترین بنادر اروپا است که پس از بندر شانگهای بزرگ‌ترین بندر جهان محسوب می شود. این بندر دارای اسکله ها و سواحل بی نظیری است.

زبان رسمی این کشور هلندی است و مردم آن به این زبان به عنوان زبان مادری مسلط هستند. اکثریت مردم این کشور مسیحی هستند.

هلند شهره به کشور گل ها است و آوازه ی گل ها و سرسبزی این کشور در تمام جهان پیچیده است. البته هلند به داشتن بلند قامت ترین مردمان جهان نیز مشهور است.

میانگین قد مردان در هلند برابر 184 سانتی متر می باشد که پس از هلند این رتبه در دستان مردم نروژ قرار دارد. درصدی از جمعیت هلند را ایرانیان و افغانی ها تشکیل داده اند.

به غیر از پایتخت؛ شهرهای مهم و پر جمعیت هلند شامل روتردام ، لاهه، اوترخت و ... می باشد. هلند عضو اتحادیه اروپا و ناتو می باشد.

مشور هلند از جنگ امریکا در عراق و افغانستان پشتیبانی کرد و همچنان نیروهایی در این کشور ها دارد. برای سفر به این کشور زیبا با ما تماس بگیرید.

تور هلند

 تور هلند

 

 جاذبه های کشور هلند چیست؟

  • باغ های کوکنهف

این باغ ها از لاله های بسیاری تشکیل شده اند و درست نیست که بدون دیدن این باغ ها سفر خود در کشور هلند را به پایان برسانید.

  • پارک ملی لوخه ویلوه

این پارک یکی از برترین جاذبه های کشور هلند است که دارای گونه های گیاهی مختلف و حیواناتی نظیر گوزن و آهو می باشد.

  • اوترخت

این منطقه دارای جاذبه های بی نظیری مانند کلیسای گوتیک است. این شهر قدمتی از گذشته های دور دارد و مشخص است که از قرون وسطا مانده است.

  • جزایر فریزیان

این جزایر از هلند تا دانمارک کشیده شده است و سواحل شنی بسیاری دارد. این جزایر به عنوان میراث یونسکو به ثبت رسیده است.

  • میدان دام

این میدان یکی از جاذبه های مهم کشور هلند است که در شهر آمستردام واقع شده است. در این میدان بنای یادبودی برای کشته شدگان در جنگ جهانی دوم ساخته شده است.

  • بازار شناور

این بازار برای خرید و فروش گل است که در یکی از کانال های کشور هلند ساخته شده است. حیف است به هلند سفر کنید و از چنین جاذبه ای دست بکشید.

  • پل لاغر

در شهر آمستردام حدود دوازده هزار پل ساخته شده است که برترین و زیباترین آن ها پل لاغر است. این پل تنها برای عبور عابران پیاده از روی رودخانه آمستل ساخته شده است.

هر قدر هم که از جاذبه ها و دیدنی های این کشور زیبا بگوییم کم است. شما تنها با بخشی از این جاذبه ها آشنا شدید که بهتر است تمامی آن ها را در لیست مسافرتی خود قرار دهید.

برای سفر به هلند و خرید تور هلند تنها کافی است تا با ما تماس بگیرید. هر چه لازم داشته باشید در اختیار شما قرار خواهیم داد تا سفری رویایی به این کشور را آغاز کنید.

 

 

چگونه در تور هلند شرکت کنیم؟

برای شرکت در تور هلند باید ویزای شینگن هلند را داشته باشید. اولین گام برای اخذ ویزای شینگن هلند داشتن وقت سفارت هلند است.

برای اخذ وقت سفارت هلند و ویزای شینگن این کشور تنها کافی است تا با مشاورین متخصص و مجرب ما تماس بگیرید. هر چه شما لازم داشته باشید را در اختیارتان خواهند گذاشت.

شما تنها با ارسال یک اسکن از گذرنامه خود به ما می توانید وقت سفارت هلند را داشته باشید. با اخذ وقت سفارت هلند می توانید ویزای شینگن این کشور را دریافت کنید.

در تاریخ تعیین شده می توانید مدارک خود را همراه با هزینه صدور ویزا به سفارت تحویل دهید، تا بررسی درخواست شما از سوی سفارت آغاز شود.

پس از اخذ ویزای شینگن هلند می توانید در تور هلند شرکت کنید و از گشت و گذار در این کشور زیبا لذت ببرید.

 

 

چگونه ویزای شینگن هلند را اخذ کنیم؟

پس از اخذ وقت سفارت هلند و ارائه مدارک و هزینه سفارت در تاریخ تعیین شده بررسی درخواست شما آغاز می شود. سفارت پس از حداقل دو هفته و حداکثر چهار هفته به شما پاسخ خواهد داد.

اگر پاسخ سفارت مثبت باشد می توانید با در دست داشتن گذرنامه خود به سفارت مراجعه کنید تا ویزای شما در پاسپورت ضمیمه شود و تحویل شما گردد.

اگر پاسخ سفارت منفی باشد می توانید پس از گذشت دو تا چهار ماه از تاریخ ریجکتی خود دوباره برای اخذ ویزای شینگن هلند اقدام کنید.

ویزای شینگن هلند به شما این امکان را می دهد تا به مدت نود روز در این کشور اقامت داشته باشید و از جاذبه های بی نظیر این کشور لذت ببرید.

شما با اخذ ویزای شینگن هلند می توانید علاوه بر سفر به هلند به کشورهای دیگر حوزه شینگن سفر کنید. شما با اخذ ویزای شینگن یک بار ورود هلند تنها یک بار می توانید به این کشور وارد شوید.

برای اخذ ویزای شینگن هلند از صفر تا صد می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 

آدرس سفارت هلند در تهران:

 خیابان دیباجی شمالی غربی ، شماره 60 ، سفارت هلند.

 

 

  برای گرفتن وقت سفارت ، تور اسپانیا و تور مجارستان با شماره 02166909670 تماس بگیرید .