درباره شهر وان

تور وان به شما این امکان را می دهد تا از جاذبه های بی نظیر این شهر زیبا استفاده کنید. وان شهری است که در شرق کشور ترکیه واقع شده است.

این شهر با مرزهای ما فاصله اندکی دارد و از خوی تا وان تنها یک ساعت فاصله است که می توانید شما به این شهر زیبا وارد شوید.

گربه معروف ترین نماد شهر وان است. در هر گوشه از شهر وان می توانید تعداد زیادی گربه با چشم های رنگی و زیبا مشاهده کنید.

اکثر گربه های این شهر سفید رنگ هستند که یک چشم آن ها آبی و چشم دیگر آن ها زرد رنگ است. این شهر بزرگ ترین دریاچه کشور ترکیه را در خود جا داده است.

این شهر کوچک به سه کوه بزرگ ارک، سیاه کوه و آرتوس دسترسی دارد. واحد پول این شهر کوچک به تابعیت از ترکیه لیر است.

زبان مردم این شهر بیشتر از این که ترکی باشد کردی است و جمعیت آن را بیشتر مردم کرد تشکیل داده اند تا ترک زبانان کشور ترکیه تشکیل داده باشند.

هزینه ها در این شهر از هزینه ها در تهران پایین تر است و از این رو محل مناسبی برای خرید و گشت و گذار محسوب می شود.

این شهر کوچک ایرانیان زیادی را به خود جلب کرده است. برخی از سرمایه گذاران و یا تاجران ایرانی در این شهر به خرید و فروش و سرمایه گذاری می پردازند.

شهر وان در گذشته مقر پادشاهی بوده است اما اکنون دیگر خبری از آن شکوه نیست و شما با شهری ساده اما زیبا مواجه خواهید شد.

این شهر جمعیتی متناسب با مساحتش را در خود جای داده است و می توان گفت که شهری نسبتاً پر جمعیت محسوب می شود.

برای شرکت در تور وان می توانید با مشاورین مجرب و متخصص ما تماس حاصل فرمایید.

تور وان

 تور وان

 

تور اروپا

تور اروپا به شما این امکان را می دهد تا در کشورهای اروپایی به گردش بپردازید و از جاذبه های بی نظیر این کشورها استفاده کنید.

شما با شرکت در تور اروپا می توانید از جاذبه های بی نظیر این کشوها لذت ببرید و بدون هیچ دردسری درباره رزرو هتل و غذا و ... از سفر خود لذت ببرید.

تور اروپا با توجه به امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهد قیمتی متفاوت دارد و در فصل های مختلف نیز قیمت آن نیز می تواند متفاوت باشد.

 

 

جاذبه های شهر وان

  • دریاچه وان

بزرگ‌ترین دریاچه کشور ترکیه که دارای ماهی هایی متفاوت و زیبا می باشد. این دریاچه قدمتی طولانی دارد و شما با گردش در اطراف آن می‌توانید در تاریخ و طبیعت بگردید.

همچنین می توانید با قایق هایی که در اطراف این دریاچه قرار دارد به جزیره آن رفته و به گشت و گذار بپردازید و از فضای آن جا لذت ببرید.

  • قلعه وان

این قلعه سنگی و بسیار زیبا سال ها است که مورد توجه گردشگران قرار می گیرد. قلعه وان قدمتی بیش از 3000 سال دارد و بیشتر به موزه شبیه شده است.

  • مرکز خرید وان ای وی ام

این مرکز خرید مدرن و جدید شما را از رفتن به هر فروشگاه دیگری بی نیاز می کند. این مرکز خرید بیش از 90 فروشگاه برند را در خود جای داده است.

  • کلیسای واراگاوانک

اکثر مردم ترکیه مسلمان هستند اما کلیساهای زیادی نیز در کنار مساجد به پا شده است. یکی از زیباترین و مهم ترین کلیساهای کشور ترکیه  کلیسای واراگاوانک می باشد.

  • کتیبه خشایار شاه

این کتیبه ها به دستور داریوش ساخته شد اما ساخت آن تا پایان زندگی داریوش به پایان نرسید. ساخت این کتیبه ها به دست خشایار شاه به پایان رسید.

یکی از معدود  آثاری می باشد که خارج از خاک ایران قرار گرفته شده است و ارتفاع آن از سطح زمین بیست متر است.

 

 

امکانات تور وان چیست؟

اگر قصد گردش در این شهر بی نظیر و زیبا را دارید می توانید با مشاورین مجرب و متخصص ما تماس بگیرید تا شما را در این امر یاری کنند.

همان گونه که میدانید برای شرکت در تور وان باید ویزای کشور ترکیه را داشته باشید تا به راحتی در این تور شرکت کرده و از سفر خود لذت ببرید.

تور وان امکانات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد و شما می توانید با توجه به بودجه ای که دارید از این تورها استفاده کنید.

امکانات تور وان شامل موارد زیر است که برای شما به تفصیل خواهیم گفت.

  1. اخذ ویزای ترکیه

با شرکت در تور وان ما ویزای ترکیه را برای شما اخذ خواهیم کرد و بدون صرف کوچک‌ترین وقتی می توانید اقدام به شرکت در تور وان نمایید.

  1. رزرو هتل

تور وان با توجه به هتل آن می تواند قیمتی متفاوت باشد. همان طور که میدانید هر چه امکانات هتل بیشتر باشد هزینه اقامت در آن نیز بیشتر است.

اگر تور وان دارای هتل پنج ستاره باشد بی شک باید هزینه ای بیشتر برای شرکت در تور بپردازید و اگر ستاره های آن کمتر باشد مقرون به صرفه تر خواهد بود.

  1. بلیط هواپیما

بلیط هواپیمای رفت و برگشت شما را در کلاسی که شما درخواست می دهید، رزرو خواهیم کرد. هر چه کلاس هواپیما بالاتر باشد هزینه بلیط آن نیز بیشتر است.

همان طور که میدانید فرست کلاس گران قیمت ترین بلیط و محدودترین صندلی را در هر پرواز دارد. بعد از آن کلاس تجاری و در آخر هم کلاس اکونومی قرار دارد.

کلاس اکونومی بیشتر توسط عموم مردم استفاده می شود و یا از طرف آژانس های هواپیمایی رزرو می شود.

  1. تور لیدر فارسی زبان

شخصی که به زبان فارسی و ترکیه ای مسلط است در این سفر همراه شما خواهد بود.

  1. گردش شهری وان

هر روز ماشینی درب هتل برای گردش شما در شهر قرار خواهد گرفت تا از گشت و گذار در این شهر لذت ببرید.

 

 

 

   برای گرفتن وقت سفارت ، تور بالی و تور پوکت با شماره 02166909670 تماس بگیرید .