چگونه می توان در تور ونیز شرکت کرد؟

برای شرکت در تور ونیز و طراحی سفری بسیار خاطره انگیز می توانید با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید. تور ونیز به شما این امکان را می دهد تا از جاذبه های این شهر لذت ببرید.

اولین گامی که برای شرکت در تور ونیز باید بردارید اخذ ویزای شینگن ایتالیا است. ویزای شینگن ایتالیا به شما این امکان را می دهد تا در مدت محدود بتوانید به این کشور سفر کنید.

پشتیبانی سایت ماکان سیر از شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان در خدمت شما است تا در کمترین زمان ممکن موفق به اخذ ویزای شینگن ایتالیا شوید.

با شرکت در تور ونیز می توانید از امکانات این تور استفاده کنید و سفری خاطره انگیز را برای خود و همراهانتان طراحی کنید.

ایتالیا کشوری زیبا است که در نقشه به شکل چکمه در آمده است و به نام چکمه معروف است. واحد پول این کشور یورو می باشد.

آب و هوای ایتالیا بسیار معتدل و رو به خنکی است. به همین جهت این کشور هر سال مورد بازدید و استقبال تعداد زیادی از گردشگران قرار می گیرد.

پایتخت کشور ایتالیا شهر رم است. شهر رم پایتخت امپراتوری رومیان بوده است و هم اکنون مملو از بناهای قدیمی و بسیار زیبایی می باشد که در هر گوشه شهر به چشم می خورد.

همان گونه که می دانید شهر ونیز الماس شهرهای روی آب جهان است و مقصد گردشگری بسیاری از گردشگران جهان است. برای سفر به این شهر زیبا با ما همراه باشید.

تور ونیز

تور ونیز

 

تور اروپا

این تور به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به چند کشور اروپایی سفر کنید و از جاذبه های آن دیدن کنید. تور اروپا با توجه به امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهد قیمتی متفاوت خواهد داشت.

هر چه امکانات این تور بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. همان طور که می دانید هر چه ستاره های یک هتل بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است و این موضوع به صورت مستقیم بر قیمت تور تأثیر می گذارد.

تور اروپا در فصل های مختلف قیمتی متفاوت دارد و کشورهای متفاوتی را نیز مورد هدف قرار می دهد. در فصل تابستان کشورهایی خنک تر و در فصل زمستان کشورهای گرمسیر را مورد هدف قرار می دهد.

ما ضمن ارائه تورهای اروپایی خدماتی همچون اخذ وقت سفارت، پکیج ویزای شینگن، واچر هتل و ... را نیز به شما ارائه خواهیم داد.

با ما همراه شوید تا در کمترین زمان ممکن ویزای کشور مورد نظر خود را اخذ کنید و سفر خود را آغاز نمایید.

 

 

ویزای شینگن ایتالیا را چگونه اخذ کنیم؟

برای اخذ ویزای شینگن ایتالیا باید ابتدا وقت سفارت ایتالیا را داشته باشید. پس از اخذ وقت سفارت ایتالیا می توانید با در دست داشتن کلیه مدارک خود به سفارت ایتالیا مراجعه کنید.

کلیه مدارک شما باید به زبان انگلیسی ترجمه شود و شما هزینه سفارت را به صورت کامل بپردازید. هزینه سفارت شامل هزینه صدور ویزا، بررسی پرونده و ... می شود.

پس از اخذ ارائه مدارک به سفارت و پرداخت هزینه سفارت می توانید منتظر پاسخ سفارت بمانید. سفارت پس از دو تا چهار هفته به شما پاسخ خواهد داد.

پاسخ سفارت می تواند مثبت و یا منفی باشد. در صورتی که پاسخ سفارت مثبت باشد می توانید با ارائه گذرنامه خود به سفارت اقدام به اخذ ویزای خود نمایید.

اگر پاسخ سفارت منفی باشد پس از گذشت دو تا چهار ماه با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره برای اخذ ویزای خود اقدام کنید.

دقت داشته باشید که کلیه مدارک شما باید کامل باشد و در صورت مشاهده کوچک‌ترین نقصی در مدارک، ممکن است درخواست شما رد شود.

پس از این که ویزای خود را دریافت کردید می توانید تور مورد نظر خود را انتخاب کنید و اقدام به خرید آن نمایید. برای انجام صفر تا صد امور ویزای خود با ما تماس بگیرید.

چند نکته است که گفتن آن ها خالی از لطف نیست. اول این که هزینه سفارت را بدون کم و زیاد و تنها با اسکناس پرداخت کنید.

سفارت به مقدار محدودی پول خورد دارد و از پرداختن وجه سفارت با کارت اعتباری و یا به صورت سکه خودداری کنید زیرا قابل قبول نیست.

دوم این که هنگام ورود به سفارت از همراه داشتن هر گونه وسیله غیر ضروری خودداری کنید. شما نباید هیچ گونه سلاح سرد، گرم، وسایل اشتعال زا و ... همراه داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است تا با مشاورین مجرب و متخصص ما تماس بگیرید.

 

 

امکانات تور ونیز چیست؟

تور ونیز امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن ها لذت ببرید. همان طور که می دانید هر چه این امکانات بیشتر باشد قیمت تور نیز افزایش می یابد.

امکانات تور ونیز شامل مواردی است که در ادامه خواهیم گفت.

  • رزرو هتل شما توسط ما انجام خواهد شد. بهترین هتل ها با برترین امکانات را برای شما رزرو خواهیم کرد تا ضمن داشتن آرامش، از سفر خود لذت ببرید.
  • برای رفت و برگشت بلیط هواپیما با بهترین قیمت برای شما رزرو خواهیم کرد تا به هیچ عنوان درگیر رزرو بلیط هواپیما نشوید.
  • هیچ گاه حادثه خبر نمی کند. برای به حداقل رساندن تلفات مالی و جانی حادثه برای شما بیمه مسافرتی رزرو خواهیم کرد تا در صورت لزوم بتوانید از آن استفاده کنید.
  • یک لیدر فارسی زبان همراه شما خواهد بود تا جاذبه های شهر را به شما نشان دهد و شما در این سفر به مشکلی برخورد نکنید.
  • ما شما را از درب فرودگاه تا هتل و بالعکس همراهی خواهیم کرد تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید و کمبودی را احساس نکنید.
  • در ونیز توری برای گردش در شهر برقرار خواهد بود تا بتوانید هر زمان که می خواهید در شهر به گردش بپردازید.

 برای شرکت در تور ونیز و یا سایر تورهای ما می توانید با مشاورین مجرب و متخصص ماکان سیر آسمان تماس حاصل کنید.