درباره پاتایا

تور پاتایا به شما این امکان را می‌دهد تا به این شهر کوچک ساحلی وارد شوید و از گردش در این شهر زیبا لذت ببرید.

پاتایا در جنوب شرقی کشور تایلند و در 165 کیلومتری شهر بانکوک که پایتخت کشور زیبای تایلند است، واقع شده است.

شهر پاتایا یک شهر ناشناخته بود. در سال 1955 این شهر به جهان معرفی شد و در ادامه با توجه به اتخاذ سیاست های توریستی تایلند رسیدگی به آن نیز بیشتر شد.

اولین بار تعدادی از سربازان آمریکایی وارد این شهر ساحلی شدند و تعدادی از خانه های ساحلی آن را کرایه کردند و به تفریح پرداختند.

این سربازان شهر پاتایا را به دوستان خود معرفی کرده و آن ها را به آنجا دعوت کردند. کم کم این شهر محل اقامت سربازان خسته آمریکایی شد.

در دهه هشتاد با توجه به سیاست های کشور تایلند این شهر به یک مرکز مهم توریستی گردشگری تبدیل شد و نام و آوازه آن در جهان پیچید.

سران تایلند با رسیدگی فراوان به این شهر و ایجاد مراکز تفریحی، هتل های مناسب، مراکز خرید و ... در این شهر کوچک باعث ورود بسیاری از گردشگران به این کشور شدند.

این شهر ساحلی دارای آب و هوای بسیار مناسب و معتدل است و شما میتوانید از اکسیژن و هوای پاک این شهر غرق در لذت شوید. زبان رسمی این کشور زبان تایلندی است و واحد پولی آن بات تایلند می باشد.

بیش از 95 درصد مردم تایلند به دین بودایی اعتقاد دارند و پس از بوداییان بزرگ‌ترین گروه مذهبی که حدود 4 درصد از جمعیت این کشور می‌باشد را مسلمانان تشکیل داده اند.

پایتخت این کشور زیبا شهر بزرگ و تفریحی بانکوک است. همسایگان تایلند عبارت اند از کشورهای میانمار، لائوس، کامبوج، مالزی که با تایلند مرز زمینی دارند.

برای شرکت در تور پاتایا میتوانید با ما تماس بگیرید.

تور پاتایا

 تور پاتایا

 

تور اروپا

تور اروپا به شما این امکان را می دهد تا شما از کشورهای اروپایی دیدن کنید و از گشت و گذار در این کشورها لذت ببرید.

شما با شرکت در این تور می توانید بدون صرف وقت اضافی از امکانات تور بهره مند شوید. امکانات تورهای اروپایی با توجه به هزینه آن ها متفاوت است.

تور اروپا در تمام سال می‌تواند برگزار شود و با توجه به فصل ها کشورهای سردسیر و یا گرمسیر در تورها قرار می گیرند که شما می توانید در این تورها شرکت کنید.

 

 

جاذبه های گردشگری پاتایا چیست؟

  1. واکینگ استریت

یکی از شلوغ ترین خیابان های پاتایا واکینگ استریت است که از 6 عصر به بعد هیچ ماشینی در آن حق تردد ندارد. این خیابان مملو از کافه، رستوران و مراکز تفریحی است.

  1. باغ استوایی نانگ نوچ

این باغ شما را برای یک روز سرگرم خواهد کرد و مانند سفری به دور دنیا خواهد بود. در این مکان می توانید باغ فرانسوی، باغ استون هنج و باغ رنسانس را ببینید.

  1. معبد وات فرا یایی

یک مجسمه از بودا به ارتفاع هجده متر در این معبد وجود دارد که از سال 1940 میلادی در آن جا ساخته شده است.

  1. بازار شناور پاتایا

شما می توانید با یک قایق که ظرفیت چهار نفر را دارد به مدت سی دقیقه توسط رودخانه ای از میان خانه های چوبی که به چهار سبک متفاوت ساخته شده اند، عبور کنید.

  1. معبد حقیقت

این معبد با استفاده از چوب درخت ساخته شده است و یکی از بارزترین و زیباترین سازه های شهر پاتایا میباشد. این معبد تلفیق معبد و کاخ است.

  1. چشم انداز پاتایا

شما با رفتن روی تپه پاتومناک می توانید ساحل هلالی شکل پاتایا را زیر پای خود ببینید و به تماشای حرکت آب های این خلیج زیبا بنشینید.

  1. پارک های آبی

پارک های آبی زیبا و بی نظیری در پاتایا ساخته شده اند که مورد استقبال جوان ها قرار می‌گیرند. این پارک های آبی جز برترین پارک های آبی جهان هستند.

  1. کوه بودا

بزرگ‌ترین تصویر از بودا که با طلا و لیزر بر روی یک کوه آهکی حک‌شده است در این کشور قرار دارد که به منطقه آن دریاچه نقره نیز می‌گویند.

  1. جزیره مرجانی

این جزیره شبیه به یک تکه کوچک از بهشت است و مکانی دنج به دور از هیاهوی شهری و ساختمان های سر به فلک کشیده است.

 

 

چراتور پاتایا؟

اگر قصد رفتن به یک سفر بی نظیر و هیجان انگیز را دارید می توانید با استفاده از تور پاتایا به این کشور بی نظیر سفر کنید.

تور پاتایا امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید با استفاده از این امکانات از گشت و گذار در تمام این شهر لذت ببرید.

تور پاتایا را اخذ کنید تا با ما سفری بی نظیر را برای خود و همراهانتان بسازید. امکانات تورهای پاتایا ممکن است متفاوت از هم باشد.

با توجه به قیمت این امکانات می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال قیمت تور با هتل های پنج ستاره با تور با هتل های سه یا چهار ستاره متفاوت خواهد بود.

برای شرکت در تور پاتایا تنها کافی است تا با مشاورین متخصص ما تماس بگیرید.

 

 

چگونه در تور پاتایا شرکت کنیم؟

برای شرکت در تور پاتایا باید ویزای تایلند را داشته باشید. برای اخذ ویزای تایلند و شرکت در تور اروپا کافی است تا با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید.

مشاورین ما می توانند در کمترین زمان ممکن برای شما ویزا اخذ کنند و مقدمات سفر شما را مهیا کنند، می توانید سفری خوب و خاطره انگیز را داشته باشید.

برای اخذ ویزای تایلند کافی است تا اسکن از پاسپورت خود را به ما تحویل دهید تا در کمترین زمان ممکن ویزای این کشور را اخذ کنید.

 

 

  برای گرفتن وقت سفارت ، تور آنتالیا و تور پوکت با شماره 02166909670 تماس بگیرید .