کشتی کروز چیست؟

تور کشتی کروز برای شما امکان لذت بردن از یک سفر دریایی خارق العاده را می دهد. کشتی کروز مانند یک هتل شناور بر روی آب می ماند که به گرمی پذیرای میهمانان خود است.

برخی از کشتی های کروز دارای امکانات خاص و زیادی از جمله کتابخانه، استخر، سینما و ... هستند که شما از دیدن آن متعجب خواهید شد.

اکثر سفرهای دریایی به این ترتیب است که مسافران را از مبدأ به مقصدی می رسانند، اما در کشتی های کروز مسافران از مبدأ حرکت می کنند و به مبدأ باز میگردند.

در واقع در این سفر شما لذت زندگی چند روزه بر روی آب با بهترین پذیرایی را خواهید چشید. آرامش و هیجانی که در این سفر خواهید داشت وصف نشدنی است.

هر آنچه ممکن است بر روی زمین نیاز داشته باشید در این کشتی ها برای شما فراهم شده است تا خاطرات این سفر را هرگز از یاد نبرید.

هم‌زمان با رونق گرفتن سفرهای دریایی و پیشرفت در ساخت کشتی های مجلل سفرهای این گونه هم بین مردم رایج شد. امروزه کشتی های کروز بیش از 25 بیلیون دلار سود به صنعت گردشگری می رسانند.

اگر قصد سفر به دل دریا همراه با تمامی امکانات یک هتل لوکس پنج ستاره را دارید، کافی است تا با مشاورین ما تماس حاصل کنید.

 تور کشتی کروز

 

امکانات کشتی کروز چیست؟

کشتی کروز امکانات یک هتل پنج ستاره را برای مهمانان خود دارد. البته شما می توانید با توجه به امکاناتی که مدنظر دارید کشتی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در این کشتی ها شما امکاناتی مانند انواع و اقسام رستوران ها که مطایق با ذائقه هر شخصی غذا طبخ می کند را خواهید داشت.

کشتی کروز دارای تئاتر، کازینو و ... می باشد. شما می توانید در یک سفر دریایی ارزان قیمت علاوه بر لذت بردن از آرامش دریا به فعالیت هایی که علاقه دارید بپردازید.

کشتی کروز مناسب با هر رده سنی است و تمام افراد از حضور در این کشتی ها لذت خواهند برد. در این کشتی کودکان به بازی خواهند پرداخت، بزرگ‌سالان به فعالیت های مورد علاقه خود و لذت بردن از آفتاب می‌پردازند.

سالمندان از مصاحبت با دیگر افراد با ملیت های گوناگون لذت می برند. از دیگر امکانات کشتی کروز می توان به این اشاره کرد که شما در طول سفر به طور رایگان از غذاهای خوشمزه ای بهره مند هستید.

در طول سفر با این کشتی ها شما از شهرها و کشورهای مختلف دیدن می کنید و هر روز خود را در شهر و کشوری جدید سپری خواهید کرد.

هنگام ناهار و شام به کشتی خود باز میگردید و از غذاهای بی نظیر کشتی بدون پرداخت بابت غذاهای گران اروپایی لذت می بردید.

شب ها از امکانات و سرگرمی های کشتی استفاده می کنید و روز دیگر خود را در جایی دیگر آغاز می کنید.

 

 

تور اروپا:

تور اروپا این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا از کشورهای کوچک و بزرگ اروپایی دیدن کنید. شما با شرکت در این تور می توانید با هزینه ای کم به مکان های زیادی سفر کنید.

همان طور که می دانید برای سفر به برخی از کشور های اروپایی شما نیاز به ویزای شینگن دارید، برای شرکت در تورهای اروپایی حوزه شینگن نیز باید ویزای شینگن خود را اخذ کنید.

 

 

تور اروپایی کشتی کروز:

تورکشتی کروز در فصل های مختلف قابل خرید است. با توجه به این که در چه فصلی هستیم دریا و مسیر این کشتی ها نیز تغییر می کند.

به عنوان مثال در فصل های تابستان که هوا گرم است تور کشتی کروز از شمال اسکاندیناوی، آلمان، نروژ، سوئد و ... عبور میکند و شما می توانید از دیدن این کشورها لذت ببرید.

در فصل زمستان و هنگامی که هوا سرد است تور کشتی کروز از ایتالیا، اسپانیا ، فرانسه، مالتا و دریا مدیترانه که به سواحل کشورهای ترکیه، یونان و ... می رسد، عبور می کند.

با تور کشتی کروز شما هزینه ای اندک صرف می کنید اما کشورهای زیادی را می توانید ببینید و از این سفر بی نظیر لذت ببرید.

شما در این سفر خستگی راه نخواهید داشت و نیازی به تغییر دادن خط هوایی و ... را ندارید و به راحتی با یک سفر از چندین کشور دیدن کنید.

اگر قصد سفر با تور کشتی کروز را دارید کافی است تا با 02166909670 تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن بهترین تور کشتی کروز را اخذ کنید.

 

 

مدارک لازم برای تور کشتی کروز چیست؟

  1. شناسنامه

نشان دهنده هویت ملی فرد باشد و دارای عکس باشد.

  1. گذرنامه

باید حداقل هفت ماه اعتبار داشته باشد.

  1. عکس

دو قطعه عکس شش در چهار با زمینه سفید که هشتاد درصد صورت متقاضی در آن پیدا باشد.

  1. سند ازدواج

برای افراد متأهل ارائه این سند الزامی است و فرد باید این سند را ارائه دهد.

  1. تمکن مالی

برگه ای که با مهر و سربرگ رسمی بانک باشد و نشان دهد که متقاضی تمکن مالی دارد.

  1. گردش حساب

گردش سه ماه اخیر حساب خود را باید با مهر و سربرگ رسمی بانک ارائه دهید.

  1. سند ملکی

این سند می تواند برای یک خانه، زمین، ویلا و ... باشد. اگر قصد ارائه سند خودرو را دارید باید حداقل قیمت آن 100 میلیون تومان باشد.

  1. ضمانت بازگشت از سفر

زوجین باید مبلغ 50 میلیون تومان ضمانت بانکی ارائه دهد و افراد متأهلی که قصد سفر بدون همسر خود را دارند باید 70 میلیون تومان ضمانت نامه بانکی ارائه دهند.

افراد زیر 12 سال باید 30 میلیون تومان ضمانت نامه بانکی ارائه دهند.

  1. سابقه بیمه تأمین اجتماعی

سابقه سه ماه آخر بیمه تأمین اجتماعی خود را باید ارائه دهید.

  1. گواهی اشتغال به کار

این گواهی باید نشان دهد تا شما دارای شغل می باشید.

 

 

برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و تور اروپا با شماره 02166909670 تماس بگیرید .