چرا به کوالالامپور سفر کنیم؟

در این بخش قصد داریم تا به شما جاذبه های توریستی و گردشگری شهر کوالالامپور را معرفی کنیم تا متوجه شوید به چه علت باید به این شهر زیبا و بزرگ سفر کرد.

از مهم ترین و جالب ترین جاذبه های شهر کوالالامپور می توان به برج های دوقلوی پتروناس اشاره کرد. این برج ها ارتفاعی برابر با 452متر دارند.

برای خرید بهتر است یک سر به بازار مرکزی این شهر بزنید. این بازار فقط یک مرکز خرید نیست بلکه گردش در این بازار اوقات خوشی را برای شما به ارمغان می آورد.

مجموعه غارهای باتو در این شهر که جسمه ای 43 متری را در خود جای داده است برای هر گردشگری بسیار جذاب است و قدمت آن 1400 ساله است.

از دیگر جاذبه های شهر کوالالامپور می توان به دریاچه بزرگ این شهر اشاره کرد که شما می توانید در اطراف آن گونه های مختلفی از حیوانات را مشاهده کنید.

بیشتر مردم کشور مالزی به دین اسلام گرویده اند و از این رو یکی از زیباترین آثار این شهر مسجد جامک می باشد و از دیگر مساجد می توان به مسجد ملی اشاره کرد.

در سفر به این شهر رفتن به محله جذاب چینی ها را فراموش نکنید. شما از دیدن رستوران ها، فرهنگ و فروشگاه های مردم چین هیجان زده خواهید شد.

اگر می خواهید سفر پر هزینه ای داشته باشید حتما به خیابان بین تنگ شهر کوالالامپور مراجعه کنید. این خیابان پر از مراکز خریدی است که اجازه نیم دهند پولی در جیب شما باقی بماند.

میدان مرداک با بیش از صد سال سابقه تاریخی دارای موزه، ساختمان سلطان عبدالصمد و ساختمان های قدیمی بسیاری است که بسیار جذاب هستند.

برای این که از زندگی مردم روستای مالایی آگاه شوید بهتر است به محله کامپونگ بارو بروید و از نزدیک این روستاهای قدیمی را مشاهده نمایید.

 تور کوالالامپور

 

کوالالامپور کجاست؟

مالزی کشوری سرسبز و زیبا است که پایتخت آن شهر بزرگ کوالالامپور می باشد. واحد رسمی پول در این کشور رینگیت است.

مالزی در جنوب قاره آسیا واقع شده است و به دو بخش توسط دریای چین تقسیم شده است. دامنه های ساحلی این کشور از دشت های مرتفع ساحلی تشکیل شده است.

قدمت کشور مالزی به اواسط قرن نوزدهم می رسد که عده ای از مردم توسط حاکم مالای برای کار در معدن به این منطقه فرستاده شدند.

پایتخت اداری و تجاری کشور مالزی شهر بوتراجایا می باشد اما پایتخت رسمی آن کوالالمپور است که به عنوان بزرگ ترین شهر آن نیز شناخته می شود.

در طول تاریخ این منطقه مکان مهمی بین چین و خاورمیانه چه در حوزه تجارت و چه در حوزه کشاورزی و ... بوده است.

مالزی دارای حکومت سلطنتی بود و پادشاهانی بر این کشور حکومت کرده اند. البته پارلمانی هم به منظور بررسی و قانون گذاری در این کشور مشغول است و پادشاه ناظر بر آن است.

این کشور دارای 13 استان مختلف است و هر استان توسط یک استاندار اداره می شود. نکته جالب این جا است که در مالزی به استاندارها شاه می گویند.

 

 

تور اروپا

با شرکت در تور اروپا می توانید از تعداد زیادی کشورهای اروپایی دیدن کنید. تور اروپا به شما این امکان را می دهد تا فارغ از دردسر رزرو هتل و رستوران و ... تنها به گردش بپردازید.

تور اروپا در فصل های مختلفی از سال برگزار می شود که با توجه به آب و هوا کشورهای مختلفی را مورد هدف قرار می دهند.

شما با استفاده از تور اروپا می توانید در کشورهای مختلف به گردش بپردازید و با فرهنگ ها و مردمان جدیدی آشنا شوید.

هر چه امکاناتی که این تور در اختیار شما قرار می دهد بیشتر باشد قیمت تور نیز افزایش می یابد و شما باید هزینه بیشتری را بابت شرکت در تور بپردازید.

 

 

امکانات تور کوالالامپور چیست؟

امکانات این تور شامل موارد زیر است که ما برای شما در نظر خواهیم گرفت تا بتوانید سفر خوشی را داشته باشید.

  • اخذ ویزای مالزی را برای شما به راحتی انجام خواهیم داد. تنها باید گذرنامه خود را به ما بسپارید.
  • رزرو بهترین هتل در مالزی که بتوانید اوقات خوشی را در آن سپری کنید. همان طور که می دانید قیمت تورها با ستاره های هتل یا بهتر بگویم کیفیت هتل رابطه مستقیم دارد.

پس هر چه هتلی که برای تور در نظر گرفته می شود دارای امکانات بیشتری باشد قیمت تور نیز افزایش خواهد یافت.

  • رزرو بلیط هواپیما برای رفت و برگشت به نام شما انجام می گیرد.
  • ترانسفر فرودگاهی برای شما در نظر خواهیم گرفت و به این ترتیب می توانیم از فرودگاه تا هتل و بالعکس شما را در شهر کوالالامپور همراهی کنیم.
  • لیدر فارسی زبان که شما را در این تور راهنمایی کند و در گشت های شهری همراه شما خواهد بود. البته این گزینه در صورتی فعال می شود که تعداد افراد تور به حد نصاب رسیده باشند.

 

 

چگونه در تور کوالالامپور شرکت کنیم؟

برای شرکت در تور کوالالامپور باید ویزای کشور مالزی را اخذ کنید. مشاورین مجرب و متخصص ماکان سیر آسمان این جا هستند تا شما را برای اخذ ویزا راهنمایی کنند.

تمامی مراحل را به ما بسپارید و سفر خود را آغاز کنید. با تور کوالالامپور می توانید بین سه تا هفت شب در این شهر اقامت داشته باشید.

شما در این مدت می توانید به گردش و تفریح در این شهر بپردازید. دقت داشته باشید که در ایام تعطیلات ضمن افزایش قیمت تورها ممکن است صندلی های تور زودتر پر شود.

پس برای شرکت در تور کوالالامپور در ایام تعطیلات بهتر است که سریع تر اقدام کنید.