درباره گرجستان

تور گرجستان این امکان را به شما می‌دهد تا از کشور گرجستان دیدن کنید و از جاذبه های بی نظیر این کشور در حال توسعه دیدن کنید.

گرجستان کشوری در منطقه قفقاز اوراسیا است که پایتخت آن تفلیس است. تفلیس پایتخت سیاسی اقتصادی و همچنین بزرگ‌ترین شهر این کشور است.

کلیه قوانین کشور گرجستان تابع اتحادیه اروپا است و این کشور در اتحادیه اروپا و ناتو عضو می باشد. زبان رسمی گرجستان گرجی می باشد که قریب به اتفاق مردم به این زبان تسلط دارند.

گرجستان در پی اعمال استانداردهایی در کشور است تا به عضویت اتحادیه اروپا در آید. پیش بینی می شود تا سال 2020 این کشور جز کشورهای اروپایی محسوب شود.

کشور گرجستان با کشورهای روسیه، ترکیه، ارمنستان و آذربایجان هم مرز است و روابط سیاسی مناسبی با دیگر کشورهای جهان تاکنون برقرار کرده است.

سرزمین گرجستان دارای آب و هوایی مناسب است به طوری که هر چهار فصل در این کشور برقرار است. این کشور دارای کوهستان های زیبا و سواحلی رو به دریای سیاه است.

مردم گرجستان به موسیقی و رقص علاقه  بسیاری دارند و رقص گرجی در جهان معروف است. این رقص سنتی بیشتر بر روی رقص پا تمرکز دارد و در پانزده نوع مختلف است.

این کشور کم جمعیت است و بیش از 70 درصد مردم مسیحی هستند و بقیه به ادیان دیگری گرویده اند. مسلمانان گرجستان را آذربایجانی ها و آجاریا تشکیل داده اند.

گردشگری گرجستان یکی از قطب های مهم اقتصادی این کشور است که هر سال تعداد زیادی از گردشگران را به این کشور جذب می کند.

این کشور در تأمین انرژی به خصوص تولید برق آبی در کشورهای مستقل و اروپایی بسیار موفق بوده است و کشوری مهم محسوب می شود.

برای سفر به کشور گرجستان و شرکت در تور می توانید با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید.

تور گرجستان

 تور گرجستان

 

تور اروپا

شما با تور اروپا می توانید به کشورهای دلخواه خود در اروپا سفر کنید و از جاذبه های دیدنی این کشور ها استفاده کنید. تور اروپا در کمترین زمان بهترین امکانات را به شما می‌دهد.

با تور اروپا شما دیگر نگران رزرو هتل در شهرها و کشورهای مختلف نخواهید بود و می توانید با خیال آسوده تنها به گشت و گذار بپردازید.

 

 

جاذبه های کشور گرجستان

  1. پارک دلفین ها

پارک دلفین ها در سال 1975 افتتاح شد که در آن زمان اولین آکواریوم دلفین در زمان اتحاد جماهیر شوروی سابق به شمار می آمد.

 

  1. بلوار باتومی

پیاده روی در این بلوار را هیچ گاه از دست ندهید و سعی کنید تا امتداد ساحل این راه را ادامه دهید تا از مناظر بی نظیر این بلوار استفاده کنید.

 

  1. تله کابین آرگو

مجموعه آرگو چشم انداز منحصر به فردی از شهر باتومی ، دریای سیاه و کوه های اطراف آن را در برابر گردشگران ایجاد کرده است که شما محو آن خواهید شد.

 

  1. باغ گیاه شناسی باتومی

این پارک های مرتفع و بسیار زیبا با پوشش های گیاهی متفاوت از گرمسیری قفقازی، شرق آسیا، نیوزلند، هیمالیا، استرالیا، مدیترانه و ... ایجاد شده است.

 

  1. میدان پیازا

یکی از زیباترین میدان های باتومی می باشد و همان‌طور که از نامش پیداست میدانی ایتالیایی و نامتجانس با گرجستان است. در اطراف این میدان می توانید به خرید بپردازید.

 

  1. میدان اروپا باتومی

در مجاورت ساختمان دولتی جمهوری خودمختار آجارستان قرار گرفته و دربرگیرنده یک پارک کوچک ، ساعت نجوم باتومی و فواره های نپتون  می باشد.

 

  1. تندیس مدیا باتومی

این تندیس در میان میدان اروپا قرار گرفته است و نمای یک بانو است که اروپا را به گرجستان نزدیک می کند و از شاهزاده های گرجی می باشد.

 

  1. برج الفبا باتومی

این بنا با ارتفاع صد و سی متر از آهن ساخته شده است و با الهام گرفتن از دی ان ای انسان طراحی شده است. شب ها این برج به زیبایی می درخشد.

 

  1. پل ماخونتستی

پل سنگی بسیار زیبا که در فاصله 40 دقیقه رانندگی از مرکز شهر در حومه قرار گرفته است. این پل زیبا همچنین به یاد پادشاه تامار،  پل تامار نامیده می شود.

 

  1. از دیگر جاذبه های این شهر می توان به پارک آبی بسیار زیبای گرجستان اشاره کرد که در سه کیلومتری از مرکز شهر قرار گرفته است.

 

 

چگونه در تور گرجستان شرکت کنیم؟

شما با استفاده از تور گرجستان می توانید در این کشور زیبا به گشت و گذار بپردازید. تور گرجستان به شما این امکان را می دهد تا با خیالی آسوده از کشور گرجستان دیدن کنید.

با ما تماس بگیرید تا ضمن شرکت در تور گرجستان از خدمات صفر تا صد تور گرجستان ما استفاده نمایید و بدون صرف زمان در این تور شرکت کنید.

به دلیل خوب بودن آب و هوای این کشور شما در هر چهار فصل سال می توانید اقدام به شرکت در تور گرجستان نمایید. تنها کافی است کارهای خود را به ما بسپارید.

 

 

چگونه ویزای گرجستان را بگیریم؟

برای اخذ ویزای گرجستان می توانید با مشاورین مجرب و متخصص ما در این زمینه تماس بگیرید تا هر آنچه لازم دارید را در اختیار شما بگذارند.

مشاورین ما علاوه بر این که شما را در اخذ ویزای گرجستان یاری می کنند برای انتخاب بهترین تور نیز به شما راهنمایی خواهند کرد.

برای شرکت در تور گرجستان نیاز است تا ویزای این کشور را داشته باشید. برای اخذ ویزای این کشور تنها پاسپورت خود را دریافت کنید و با دو قطعه عکس به ما بسپارید.

ما ویزای شما را با برنامه سفری تور شما دریافت خواهیم کرد و شما تنها اندک هزینه ای بابت این امکانات خواهید پرداخت.

 

 

  برای گرفتن وقت سفارت ، تور آنتالیا و تور استانبول با شماره 02166909670 تماس بگیرید .