شرایط تور اروپا برای کسانی که برای اولین بار اقدام به سفر به اروپا می کنند قطعا شناخته شده نیست. بنابر این  لازم است که  حتما برای اولین کار اطلاعات مربوط به  شرایط تور اروپا را به دست آورند.

شرایط تور اروپا

سریع ترین راه استفاده از سایت های معتبر اینترنتی است. که ضمن به دست آوردن اطلاعات مربوط  به شرایط تور اروپا در وقت و هزینه نیز (به دلیل در دسترس بودن اینترنت و سایت های معتبر) کاملا به نفع شما خواهد شد.

مدارک مورد نیاز تور اروپا

مدارک مورد نیاز تور اروپا شامل:پاسپورت یا گذرنامه که دارای 7 ماه اعتبار باشد، ویزای شینگن، بلیط رفت و برگشت با هواپیما، ترانسفر فردوگاه و بین شهر، رزرو هتل، بیمه سفر و برخی موارد و مدارکی که برای خروج از کشور حتما باید ارائه نمایید. البته کشور های مختلف اروپایی ممکن است در مورد مدارک با یک دیگر مختصری تفاوت داشته باشند. این اطلاعات را می توانید از موسسات و شرکت های گردشگری کسب کنید. البته برخی از این شرکت ها حاضرند تا مسولیت و تهیه مدارک مورد نیاز را برعهده گرفته و خدمات مورد نیاز تان را ارائه نمایند.

 هزینه سفر به اروپا

هزینه سفر مسئله ای است که در تصمیم گیری و برنامه ریزی نقش بسیار مهمی را دارد. همه افراد با توجه به توان مالی و اقتصادی که در اختیار دارند می توانند اقدام به سفر نمایند. رویای سفر به اروپا و دیدن این قاره سبز از جهات گوناگون برای افراد جذابیت دارد. اما باید بخاطر داشت که سفر به اروپا سفری با هزینه بالایی است. البته با کمک افرادی که در زمینه سفر کردن دارای تجربه زیادی هستند (کارشناسان آژانس) و استفاده از توصیه های آنان این مهم تا حد بسیار زیادی قابل تعدیل می شود. بطور مثال شما بایستی از یک وسیله جهت رفتن به سفر استفاده نمایید.

استفاده از هر وسیله نقلیه ای برای سفر در روزهای  وسط هفته ضمن خلوت تر بودن ممکن است با تخفیف نیز همراه باشد. راه های دیگری نیز در این زمینه وجود دارند که با کمک یکی از آژانس های معتبر به شما ارائه می شود. داشتن محلی برای استراحت در سفر از نکات ضروری محسوب می شود. برای این موضوع شما گزینه های متفاوتی را در پیش روی خود دارید که با توجه به هزینه ای که در نظر گرفته اید و نیاز های شخصی تان بهتر است مطابقت دهید. مکان های اقامتی شامل: هتل های لاکچری، هتل هایی با امکانات متنوع، مهمانخانه، هتل بوتیک، airbnb یا حتی خانه ها و اقامتگاه های رایگان گزینه هایی اند که در پیش روی دارید.

خدمات تور های اروپا:

خدماتی که تورهای اروپا برای رفاه حال مسافرین انجام می دهند متنوع و متعدد است. البته برخی خدمات در تورهای اروپا مشترک هستند. این خدمات شامل: ویزای شینگن، بیمه، گشت  شهری، هتل، رفت و برگشت فرودگاه و بازدید از اماکن دیدنی. برای استفاده مطلوب از خدمات توراروپا حتما برنامه ریزی مناسب داشته باشید و از کارشناسان تور اروپا مشورت بگیرید تا زمان کافی و انتخاب مسیرتان(کشور) با سلیقه تان منطبق شود. جهت تهیه ویزای شینگن نیاز به زمان کافی دارید و با کمک ویزای شینگن شما نیازی به تهیه ویزا برای تک تک کشورهای اروپایی ندارید با این ویزا شما به26 کشور عضو پیمان شنگن می توانید سفر کنید.

وجود تور لیدر و ترانسفر برای سفر اروپا نعمت های بزرگی است که بوسیله آنها سفری دلپذیر و لذت بخش خواهید داشت. این افراد اطلاعات فراوان و مفیدی از کشورهای تور اروپا دارند که برای تان مفید است. شما ممکن است که به زبان کشوری که سفر می کنید قادر نباشید که تکلم کنید بنابر این با کمک تور لیدر و ترانسفر تان قادر خواهید بود تا ارتباط برقرار نموده و مسایل تان را حل نمایید و یا اطلاعات مفیدی از جاهایی که دیدن می کنید به دست بیا ورید و غیره. تهیه هتل از امکاناتی است که تور اروپا در اختیارتان قرار می دهد که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آماده بودن محل اقامت هنگام سفر برای داشتن خاطری آسوده امر مهمی است که تورهای اروپا به شما ارائه می دهند.

شرایط تور اروپا با در نظر گرفتن تمایل تان از بازدید کشورها تغییر می کند. بطور مثال اگر می خواهید به کشورهای متعددی در اروپا سفر کنید بهتر است از تو دور اروپا استفاده کنید اما اگر کشورهای خاصی را درنظر گرفته اید با تور ترکیبی اروپا به سفر بروید. بودجه کافی ندارید از تور ارزان اروپا بهره ببرید که بخشی از سفرتان با قطار باعث شود هزینه کمتری داشته باشید. اگر از سفرهای دریایی لذت می برید تور کشتی کروز اروپا پیشنهاد فوق العاده ای محسوب می شود.بنابر این شما با گزینه های متفاوتی برای گردشگری در تور اروپا مواجه اید.

با توجه به سلیقه، امکانات اقتصادی، جاذبه های مسافرتی و غیره با کمک کارشناسان تور بهترین انتخاب را خواهید نمود.هزینه تور اروپا خیلی به نرخ ارز در اروپا وابسته است. همین طور به زمانی که به سفر می روید و سایر عوامل تاثیر گذار دیگر. بطور اخص زمان سفر شما در هزینه تان بسیار تاثیر گذار است شما نمی توانید در تعطیلات کریسمس تور ارزان پیدا کنید. بهتر است در تابستان به شمال اروپا سفر کنید چون کشور های شمال اروپا در این فصل از هوای مطبوع تری برخوردارند. و توصیه جذاب تر در تابستان سفر با کشتی کروز می باشد.

البته در هر فصلی که به این قاره سفر بکنید جاذبه های همان فصل پیش روی شما هستند. و می توانید لذت ببرید.پر طرفدارترین شهر های اروپا در غرب این قاره قرار گرفته است اما کشورهای شرقی نیز از زیبایی های طبیعی و اثار تاریخی مهم و موزه ها و سایر جاهای تفریحی- گردشگری بکری دارا هستند که می توانند سفری به یاد ماندینی برای تان بوجود آورند. اروپا مرکز اصلی کارناوال ها و جشن واره ها و فستیوال های گوناگون است. بسته به نوع تور اروپایی که در آن شرکت می کنید(تور دور اروپا، تور ترکیبی و...) می توانید در جشنواره ها ی موسیقی، هنری، تغذیه ای و غیره شرکت کنید.

در ضمن اروپا مرکز انواع برند ها و فروشگاه های معتبری است که نمی توان از خرید کردن در آنها صرف نظر کرد . هم این طور که چون به مرکز مد دنیا می روید و از جدید ترین آنها دیدن می کنید نمی توانید وسوسه خرید کردن را از خود دور کنید. و اگر با حراج های مربوط سفر تان هم زمان باشد قطعا از خرید خود فوق العاده لذت خواهید برد.